Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mit akar tőlem? Megcsókol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit akar tőlem? Megcsókol, de nyilvánosság előtt csak barátként kezel. Mit akar?

Figyelt kérdés

van egy srác (19) akivel nagyon jól elvagyunk, beszélgetünk, hülyülünk amit kell. de egy koncerten "összejöttünk" nekem szimpatikus volt, és barátnőm feldobta a labdát h hang vagy csókolózni vele (vagyis nem merek) kaptam az alkalmon, bebizonyítva h nem vagyok "hang"

azóta ha kettesben vagyunk csókolgat, kis hiszti után mondja h szeret, de nyilvánosság előtt csak 3 puszival köszön, és nem szól "úgy" hozzám

nála aludtam tegnap, mert lemaradtam a buszomról, egész este csókolgatott, piszkálgatott, meg mondogatta h tudom h szeretsz, hiszen fülig szerelmes vagy belém, erre válaszoltam h de te jobban szeretsz :D erre mondta h lehet, na aludj :D :)

de nem tudom h mit akar tőlem... egy suliba fogunk járni úgy h kivitelezhetetlen az h ne találkozzunk, meg nekem nagyon is szimpatikus

vélemény? nem akarom megkérdezni tőle h mi van köztünk


2012. szept. 1. 19:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Szégyell téged.
2012. szept. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem vállal fel, elég egyértelmű
2012. szept. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
lassan úgy vagyok vele, h közlöm h ezt abba akarom hagyni, velem nem játszhat senki... mit kéne tennem?
2012. szept. 1. 19:31
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem gondolkozik komoly kapcsolatban veled. Csak egy barátnak tart, akit ugráltathat, ha úgy van kedve.
2012. szept. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem mondd meg neki, hogy te nem akarsz ilyen kapcsoltban. Nem vállal fel téged, mert szégyell. Nem szerelmes beléd. Szerintem vess véget ennek a kapcsolatnak.
2012. szept. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
biztosan kedvel téged, de sajnos egyet kell értenem az előttem szólókkal... nem akar felvállalni, és tényleg csak barátként tekint rád.
2012. szept. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!