Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi az a tulajdonság amit nem...

Mi az a tulajdonság amit nem tudsz elviselni másokban, és miért?

Figyelt kérdés
Vagy esetleg olyan szokás vagy mellékcselekvés ami nagyon idegesít.. :)

2013. ápr. 4. 17:31
 1/10 anonim ***** válasza:
1 Példával szemléltetném: Az oszt.társam egy lány aki mondjuk úgy nagyon nem csípi a másik oszt.társamat. Szóval ezáltal a háta mögött kibeszéli nekünk, viszont amikor nem tesiznek és a padon ülnek elkezd vele beszélgetni. Szóval iylen érdek utálás. __Y érdek embereket nem igazán csípem.
2013. ápr. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha nem egyenes valaki azaz nem őszinte. Gyűlölöm amikor a szemembe hazudnak. Főleg ha látszik hogy hazugság...
2013. ápr. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
----->
2013. ápr. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Hogy felnőtt létükre gyerekesen viselkednek. kibeszélés, lefikázás, kiközösítés...
2013. ápr. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

A kétszínűség.Gyűlölöm.Szerintem a az egyik legundorítóbb emberi tulajdonság.Nem értem,hogy mire jó a kétszínű embereknek,hogy mások előtt megjátsszák magukat,aztán az ember háta mögött meg össze-vissza szidják a másikat.Én,ha valakit nem bírok,akkor nem barátkozok vele,ennyi.Nem is szemétkedek vele...de úgy érzem,hogy ,ha nem bírom az illetőt (főleg ennyire,hogy már esetleg rossz dolgokat is képes lennék róla összehordani) akkor szerintem tartozok annyival mind a kettőnknek ,hogy max nagy elkerülöm az illetőt.:D


A másik undorító emberi tulajdonság az a gúnyolás,szemétkedés.


Jó most nem egy ilyen társadalmilag kirekesztett emernek kell elképzelni engem..:P

Nekem szerencsére egyikkel sincs problémám,az ilyen embereket kerülöm,csak amiket eddig tapasztaltam már más emberekkel kapcsolatban...undorító


Na de ,ha már idegesítő mellékcselekvésekre is rákérdeztél..abból van egy pár nekem:D

Lehet csak én vagyok ekkora idegroncs?xD

Másokat ezek nem zavarnak?:D


:

-Ha valaki csámcsog.(nem a kutya,nem a macska..az aranyos xd)

-Ha valaki végighúzza a villán a fogát .. O.O fuu az de idegörlő

-Ha valaki ropogtatja a kezét >.< (egyre öbb ilyen emberrel találkozok)

jó most ennyi jutott eszembe.ez így nem is sok xd

2013. ápr. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

1. Az értelmetlen és tét nélküli "konfliktus felvállalást".

2. A képmutató, feltakaró, "felnőttetjátszó" kioktató demagóg attitűdöt.

2013. ápr. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Emberi butaság, irigység, csak a problémákról való beszéd (mintha másnak nem lenne) társadalomnak való megfelelés
2013. ápr. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Más kibeszélése,

hátbatámadása anélkül , hogy megkérdezne pontosan úgy volt e ahogyan azt, más kétszínűséggel elhazudta neki....

Vagy ha nem őszinte hozzám.és igazságtalanul viselkedik.

'előbb pofázik,mint inkább megkérdezne'

Vagy ha minden kis apróságon elkezd vitatkozni.

2013. ápr. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha beleugat olyan dologba amihez semmi köze, az úgy még jobb ha annyira nem is tudja mi a helyzet csak úgy hellyel-közzel de azért persze neki mindenáron mindenbe bele kell szólnia. Ezen kívül az akaratosság, akiknek mindig mindenről tudnia kell, és faggatózni, akkor is, ha totál magánügy. A harmadik pedig ami iszonyat módon tud idegesíteni hogy vannak emberek akik egyszerűen belemásznak az aurádba, hiába van körülöttetek tengernyi hely ő csak jön jön te pedig hátrálsz de nem veszi észre. Vagy lehet hogy csak én vagyok ilyen hogy egyszerűen nem szeretem ha belemésznak a személyes terembe.
2013. ápr. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

-az, amikor valaki jópofizik egy ember előtt, a háta mögött meg kibeszélni

-amikor valaki keménynek hiszi magát attól, hogy csak úgy az akció kedvéért beleköt másokba

-ha a másik nem bírja felfogni, hogy semmi köze sincs ahhoz, amit tudni akar, mert magánügy és addig faggat, amíg el nem mondom neki az igazságot, vagy legalább is amíg nem hazudok neki, csak azért, hogy leszálljon rólam

-a nagyon hangos hapcizás

-amikor egymás után isznak ilyen 4en-5en ugyanabból az itókából pl., vagy ugyanabból a kajából esznek ennyien...jó mondjuk itt kivételt képez a chips és az ehhez hasonló kaják

Hát még van egy pár, de azokat már nem sorolom föl :D

2013. jún. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!