Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek? Nem tudom elviseln...

Mit tegyek? Nem tudom elviselni a párom lányát. Nem velünk lakik és már titokba jár hozzánk ha dolgozok.

Figyelt kérdés
2009. szept. 21. 13:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld megszokni,bár én sem örülnék,ha a hátam mögött találkoznának. A gyerek ezek szerint ragaszkodik az apjához és az apa is a lányához. Ne akard különválasztani őket. Próbáld elképzelni azt hogy van egy lányod,akit az apja nevel,te imádod ő imád,de az új párod ki nem állhatja. Mondd meg őszintén,te kit választanál?

Ja és bocsi,de szerintem nő vagy,azért is írtam úgy a választ.

2009. szept. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Semmit! Miért szeretnéd őket eltiltani egymástól? Miért nem bírod elviselni???

Ti ne találkozzatok, ők meg hagyj találkozzanak amikor nem vagy a pároddal.

2009. szept. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Akkor nincs jövője ennek a kapcsolatnak, mert az ember a vér szerinti rokonait nem tudja lecserélni, a párkapcsolatát meg igen. Senki nem várhatja el a másiktól, hogy dobja el a szüleit vagy a gyerekeit az Ő kedvéért. Mert Ő nem tud kijönni velük. Ez egy árukapcsolás. Vagy kell így is, vagy nem veszed meg. Ez a lényeg.


Ebből a szempontból a párod szülei és korábbi kapcsolatából származó gyereke(i) mindig is előtted lesznek. Ha ezt nem vagy képes belátni, vagy az említett személyeket elviselni, akkor ott már nagy gáz van. Sajnálom.

2009. szept. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Cseréltess zárat :D

Nem tom... Hát joga van hozzá 1 lánynak, h találkozzon az apjával... És pl ha a lánynak "otthon" oa kürülmények vannak, amit nem bír elviselni az 1 másik dolog... de h 1edül folyton ott lófrál 1edül... az nincs teljesen rendbe... És ha 1 önző, elkényeztet fruska akkor 1üt érzek veled... Hát sztem előszöris gondold át a dolgokat, és beszélj a pároddal, de tarsd szem elött h ez az ő lánya... és félre ne értse szóval csak okosan... először fogalmazd meg magadban, h h akarod neki mondani, és beszéld meg vele emberien és közöld nézeteidet, indokolj... beszéld rá, h valahogy beszéljen a lányával mert ez így nem lessz jó... Figyelj arra, h véletlenül se érezze úgy, h választania kéne kettőtök közül... De azért mutasd meg a te oldalodról is a dolgot, h pl mire hazamész és 2esbe akarnál vele lenni akkor ott van a gyerek vagy kupit csinál, v h zavar ez az átjáró ház, vagy h legyen v mi rendszer h azé ne legyen ott mindennap.. + nekd se mind1 h hány emberre főzöl + nemtom... nem tom pontosan h mi a helyzet... az ércvek valósak, és célravezetőek legyenek...

2009. szept. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!