Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Tudna mondani valaki nekem...

Tudna mondani valaki nekem eg, vagy több dolgot ami megnyugtat?

Figyelt kérdés
irtó ideges vagyok, egy órája sírok és legszivesebben megölném magam..:(

2013. ápr. 5. 16:12
 1/4 anonim ***** válasza:

így infó nélkül nehéz, de van valami...


Ha valamin nem tudsz változtatni, akkor kár rajta idegesíteni magad. Ha meg tudsz rajta változtatni, akkor változtass és akkor már nincs is okod idegeskedni.

2013. ápr. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Olyan nincs hogy senki sem szeret.

Voltam olyan állapotban amiben te, de a szüleimmel rendeztem a dolgot. Azóta minden rendben. Öngyilkossághoz nagy bátorság, viszont az élettől való elmenekülést jelenti. Egyszóval gyávaság. Mutasd meg hogy képes vagy minden fájdalmat és sértést félretenni, és akkor élni fogsz! Mutasd meg hogy megtudsz állni a saját lábadon!

Amúgy szakítás? Írj privit ha gondolod, szívesen meghallgatom és ha tudok segíteni akkor írok..

2013. ápr. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az öngyilkosság*
2013. ápr. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha szeretnél nekem is írhatsz nyugodtan. ;)
2013. ápr. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!