Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Tényleg meg kéne halnom ahhoz...

Tényleg meg kéne halnom ahhoz h végre megértsék az én problémá (i) mat?

Figyelt kérdés

Több is van, és egyiket sem érti senki:

Nagyon kövér vagyok, ahányszor látom magam a hányás kerülget, a suli egyre rosszabbul megy, mert van egy tantárgy, amiből esélytelen vagyok, de mindent megteszek h menjen és ennek eredménye h a többi sem megy, és ez sem.

A családban én vagyok a fekete bárány, állandóan kibeszélnek, csesztetnek, gúnyolnak, és ha szóvá teszem csak röhögnek.


Tényleg szeretnék már halott lenni, mert semmi jó nem vár már rám az életben, igaz még csak 15 vagyok.

Ha ezt szóvá teszem, akkor általában vagy hülyének néznek, vagy felidegesednek, hogy hagyjam már ezt abba.

De egyébként meg senki nem érti meg a fönti problémáimat, állandóan csak egyszerű, semmit érők dolgokat mondanak mindegyik témára, amit ugyan megértek, de semmi extra nincs benne, előrébb nem jutok vele.


Na pontosan ezért akarok már meghalni, mert így soha nem fognak megérteni, viszont ha meghalok, azzal legalább sok minden megváltozna pozitív irányba. Mert sajnos amíg nincs áldozat, addig az ember bele sem gondol bizonyos dolgokba. Akkor pedig már túl késő lenne, de az már nem az én bajom.


Sajnálom h ilyen hosszú lett, de nagy a baj, és ugyan minden nap azt érzem, ennél rosszabb nem lehet, de mégis lesz.



2013. ápr. 5. 16:59
1 2
 11/13 Sanuár válasza:
Én egy nagyi vagyok. Meg tudlak érteni. 15 éves korban a gyerekeknél előfordulnak problémák, hogy semmi nem sikerül, semmi nem jó. Az is lehet hogy a szülők próbáln ak segiteni, csak már észre sem veszed. Tarts ki, el fog mulni ez az időszak, és jobban megfogod érteni a dolgokat. Keress jó barátokat, akikkel el tudsz beszélgetni, sportolni, esetleg a tanulásban is tudnak segiteni. Ami a tulsulyodat illeti, próbálj többet mozogni, bicaj, valami sport, vagy ment le valami sportklubba ahol sok jó barátra lelhetsz. Sok sikert.
2013. ápr. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
2013. máj. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
hol laksz?
2013. máj. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!