Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Veletek is volt már olyan...

Vad-Ász kérdése:

Veletek is volt már olyan hogy még akkor is mosolyogtok ha nem akartok? , de a helyzet megkívánja.

Figyelt kérdés
Mint mikor egy csajjal kell beszélgetned,de előtte kieb@szottul sz@r napotok volt,de mégis próbáltok mosolyogni.

2013. ápr. 5. 17:34
 1/5 anonim ***** válasza:

"Veletek is volt már olyan hogy még akkor is mosolyogtok ha nem akartok? , de a helyzet megkívánja."


Először mikor elolvastam ezt a kérdést és még nem nyitottam meg,akkor nem egészen gondoltam.Úgy értem én ebből a kérdésre arra asszociáltam,hogy az a kérdés lényege,hogy járt már-e más is úgy,hogy elröhögte magát mi közbe nem szabadott volna ,erre amúgy az lett volna a válaszom,hogy igen ,volt mégpedig mikor a könyvtáros nénikére(szegény máár van vagy 70 éves) fuldokló köhögés jött rá,én pedig a barátnőmön kezdtem el röhögni,akit a nénike sikeresen eltalált egy nyálcsomóval az első köhögés kijövetelekor ...mikor végzett a "fuldoklással" a nénike csak annyit mondott nekem vörös szemekkel,mi közbe az egyik asztal szélébe kapaszkodott,hogy: -Neked ez vicces?...


Hát igen...körülbelül azóta nem járok könyvtárba.:')


Na szóval szerintem kicsit félre érthetően sikerült ezt megfogalmaznod..Vagy nem?:D

Csak én értettem félre a kérdést? xD


Am. a tényleges kérdésre válaszolva:Nem.

Én vagy vidám vagyok és mosolygok,vagy szar kedvem van és komoly vagy..:)

2013. ápr. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szeretem megtartani a kedvem magamnak, szóval igen, szoktam, ha jó benyomást szeretnék tenni. Egyébként annyira nem érdekel.
2013. ápr. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igaz ami igaz,nem nagyon tudtan meegfogalmazni helyesen a kerdesemet.

a 2.valaszolo valaszolt jol(vagyik a kerdeshez illo valasz)

1. valaszolo ; felreertetted a kerdest.nezd meg mit irt a 2.

2013. ápr. 5. 20:22
 4/5 anonim ***** válasza:

Jó-jó..értettem én a végére,hogy mit akartál te írni:D

Válaszoltam is rá a végén :)

2013. ápr. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
:)
2013. ápr. 5. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!