Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van kiút, vagy teljesen...

Van kiút, vagy teljesen reménytelen a helyzet?

Figyelt kérdés

Évek óta(kisebb szünetekkel) magányos vagyok és annak érzem magam(kevés haverom van,de sajnos ők is szerencsétlenek)


-Depresszióval kűzdök(oyan,mintha egy sötét verem legalján lennék.Állandóan belső leki fájdalmakat és szomorúságot érzek,olyan,mintha sírnék belülről.


-Életten vagyok.Nincsen életem bár csinálok ezt azt,de nincs igazi életem.


-Iszonyatos szeretet hiányom van és ebbe már már tejesen bele betegszek.


-Rettenetesen hiányoznak a régi barátaim főként egy aki számára nem vagyok fontos...


-Rettegek a magánytól és az egyedüléttől...


Tudnátok vmi féle tanácsot adni?


Kiváló szakembert ajánlani Bp-en? Vagy valamiyen tanfolyam? Gyógynövényes hangult javító?


Kérlek hasznosítható tanácsokat írjatok és ne kisregényt,mert azt nincs erőm végig olvasni!



Nagyon köszönöm! :)



22 év



2013. márc. 12. 00:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne a válasz.
2013. márc. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 vica888 válasza:
Ez nem lesz öröké majd elmúlik idővel. ne ad fel!
2013. márc. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 dani900 ***** válasza:

nincs erőd végigolvasni????

Az eléggé baj, ha már ennyit sem vagy hajlandó magadért megtenni!

akármennyire szeretne itt bárki segíteni, nincs egyszerű dolga, nekem se lenne, de mivel nem olvasnád végig neki sem állok, mert nagyon összetett a problémád, és ez hosszú sorokat jelentene.


Szóval a te döntésed, mennyit teszel magadért, helyetted nem fog senki lépni, csak tanácsot tud adni!

2013. márc. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Sors ellen nem lehet tenni, de egy bizonyos mértékig a magad ura vagy. Pl azt eldöntheted hogy hogyan osztod be az életedet, az idődet, kikre szánsz időt, de azt nem hogy a másik hogy fog viselkedni veled szemben.


Kár ide orvos. Csak elhatározás kell. Persze ha neked ez így jó, és nem akarsz változni akkor jöhet bármilyen 16 diplomás agykurkász, nem fog tudni rajtad segíteni!

2013. márc. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
:'(
2013. márc. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
Próbálj célokat keresni az életben (pl. diploma, állás), és vmilyen közösségbe járni; sportolj rendszeresen, tarts háziállatot. Gyakran mozdulj ki otthonról, mondjuk sétálgass a városban stb...
2013. márc. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

2 és 6-os váaszoló:Köszönöm! :)


SZERETNÉK nagyon változni és nem arról van szó,hogy nem teszek meg magamért annyit...Csupán megfájdul a szemem és le fáradok mire sok sort végig olvasok....

2013. márc. 12. 22:07
 8/19 dani900 ***** válasza:
Bocsánat, ha megbántottalak, a tanácsom az, hogy ne gyógyszerekkel próbáld elfojtani a gondokat, attól még ott lesznek, hanem nézz szembe velük, és amikor ott állsz, szemben a félelmeddel, akkor dönts, hagyod, hogy legyőzzön, vagy TE leszel az erősebb?
2013. márc. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Nem,nem bántottál meg. :) Köszönöm a tanácsot! Gyógyszer elenes vagyok én gyógynövényes hangulat javítóra gondolok...
2013. márc. 12. 23:21
 10/19 A kérdező kommentje:
4-es válaszoló:"Sors ellen nem lehet tenni" Arra gondolsz,h a sorsunk determinálva van???
2013. márc. 12. 23:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!