Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tennél ebben a horror...

Mit tennél ebben a horror helyzetben?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy nyaralni mész a családoddal. Külföldre utaztok, tengerhez. Találtok szállást, a part egészen közel van, szóval minden tökély. Az egyik nap túl sokan vannak a tengerpartnak azon részén, ahol általában strandoltok, ezért inkább átmentek máshová. Itt alig van valaki, szép, tiszta hely, de nem ismeritek a terepet. Mindenki megígéri, hogy óvatos lesz. Bementek a vízbe, előkerülnek a gumimatracok. Te ráfekszel az egyikre, hogy napozz és pihenj, meg fáradt is vagy. Észre sem veszed, de álomba merülsz...

Arra ébredsz, hogy fáj a bőröd - leégtél. Bosszúsan felkelsz, magadra fröcskölsz egy kis vizet, azután felnézel, hogy megkeresd a többieket. De nem látod a partot...!

Holtra vált arccal körbenézel, és megállapítod: néhány óra alatt kisodródtál a NYÍLT TENGERRE! Egy távoli szigetet sem látsz, az alattad lévő mélységre pedig már gondolni sem mersz. Fogalmad sincs, merre visz az áramlat, hol vagy, mennyi az idő, vagy hogy keresnek-e már... Nincs nálad semmi, egy könyv vagy telefon sem. Egyedül vagy az óceán közepén, egy gumimatracon...

Mit tennél ebben a helyzetben? Küzdenél, vagy feladnád? Ne feledd: semmit nem tudsz a családodról, vagy a hollétedről...



2012. dec. 28. 22:18
 1/8 anonim ***** válasza:

Az utolsó mondat tetszett, engem nem zavarna.

Valószínű eveznék amíg bírnék aztán aludnék..

2012. dec. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

hát

az időt kb megálapítanám a nap helyzete alapján

aztán megpróbálok emlékezni hogy merre sodródtam

ha ez nem sikerür akkor megérzés alapján elindulok valamerre

leugrok a matracról és a vízben lennék hogy a nap ne égessen tovább és a matracba kapaszkodva evezek

és küzdök amíg csak van bennem lélek

aztán lehet hogy meghalok de legalább megpróbáltam

2012. dec. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
te jó ég, az egyik fóbiám a mély víz, szóval ez tényleg horrorisztikus volt nekem. de szerintem küzdenék ameddig bírnék, hátha találok egy szigetet vagy valami..
2012. dec. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Még jó, hogy ilyen nem történne meg, nagyobb eséllyel zuhanok egy szakadékba.

De ha már a partot sem látnám...nem tudom, talán eveznék. Vagy várnék hogy valami hajó vagy helikopter megtaláljon.

2012. dec. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
eveznék amerre fúj a szél, ha már úgysem tudom merre van part :) folyamatosan vizesen tartanám a fejemet hogy ne égjek le
2012. dec. 29. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Megpróbálnám kitalálni merre lehetett a part és arra eveznék. Ha pár órányi "hullmázásnyira" még népszerű strandok voltak, akkor csak össze futok valami hajóval vagy valamivel.
2013. jan. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
aludnék tovább :D egyszer majd csak kikötök
2013. jan. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

elég buta kérdés: küzdenél vagy feladnád...

a tenger veszélyes úgyhogy alapból nem aaludnék ráadásul az alvás időpocsékolás egy tengerparton.

próbálok küzdeni. ha nem sikerül akkor legalább a cápák megreggeliznek (:

2013. jan. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!