Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Csináltatok már nagyon nagy...

Csináltatok már nagyon nagy hülyeséget?

Figyelt kérdés
A múltkor nagy hülyeséget csináltam, ami veszélyes is volt, de nemvovltam teljesen magamnál , mert előtte buli volt. Mi volt a legnagyobb hülyeség amit csináltatok?
2013. ápr. 6. 00:24
 1/4 anonim ***** válasza:
részegen ami veszélyes volt pl. az, hogy leugráltam magas helyekről de szerencsére nem tört el soha semmim. Ja meg egyszer részegen megvertem egy haverom de nem volt harag xD
2013. ápr. 6. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én már sokszor csináltam hülyeséget, nagy nagy hülyeséget... Azóta is szenvedek miatta. /nem mind volt legális ezért nem írom le/ Talán az egyik legnagyobb (amit leírhatok anélkül, hogy később bajom lenne belőle) az hogy kihasználtam az embereket. Átvertem és manipuláltam őket, tönkre tettem az életüket...
2013. ápr. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kihasználtam embereket én is... Szexuális életben is volt már felelőtlen dolgom, de szerencsére nem lett belőle semmi.

Rohantam már át úton úgy, hogy fél mp-en múlt, hogy nem csapott el egy kamion.

2013. ápr. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Öngyilkossági kísérlet, valamilyen szinten hülyeség, számomra szerencsétlenség.
2013. ápr. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!