Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Volt már olyan, h tanulóvezető...

Volt már olyan, h tanulóvezetőként vmi nagy hülyeséget csináltatok? Meséljetek!

Figyelt kérdés
2012. nov. 14. 08:00
 1/9 Antimod ***** válasza:
100%
A vizsgán elkezdtem előzni egy sávomban álló autót, miközben jöttek szemben. Persze simán elfértünk, de a szabályok szerint ugye meg kell állnom, míg az elmegy. Az oktatóm egyből kapaszkodott (és b...meg-elt csendesen), míg a vizsgabiztos öt percig mantrázott, hogy "nem szabad így kicentizni", de szerencsére nem állított meg, és végigment a vizsga.
2012. nov. 14. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én a vizsgámon ,miután megvolt a kocsi műszaki állapotfelvétele, és indultunk ki a forgalomba, egyből lefulladtam. :)

Akkor ez nem volt vicces, nagyon égett a pofám.


Aztán miután kifordultunk a vizsgabázisról, a következő lámpánál már bőven sárgán mentem át (lehet, hogy piros volt, mire alá értem), de továbbmehettem, mert mögöttem egy kamion jött, az is lendületből átjött a piroson, ha én ott megállok, tuti betol a kereszteződésbe. Így is erőteljesen kellett magyarázni a vizsgabiztosnak, szerencsére az oktatóm is mondta neki, hogy jobb ez így nekünk, hogy nem álltam meg.

2012. nov. 14. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Második vagy talán harmadik alkalommal voltam forgalomban, mellettem az oktató. Elsőbbségadás tábla felől jöttem, jobbra akartam kikanyarodni, és marhára nem láttam, hogy jön-e valaki balról, mert tele volt bokrokkal az út mentén. Elkezdtem lassan kigurulni, balra néztem, de jobbra fordítottam a kormányt. Felmentem a padkára, és majdnem telibekaptam egy oszlopot, de szerencsére az oktató fékezett. Ja, és még ehhez hozzájön, hogy még jött is egy autó, ami elé kigurultam :D Azóta is utálom azt a kereszteződést, de legalább sikerül megoldanom a feladatot :D
2012. nov. 14. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Elso oran kimentunk vezetni, ketiranyu ut egyik oldalon kijelolt parkolo ami ugye a savbol van levalasztva egy szep vonallal, jobbra tartasi kotelezetsegemet egy bator iranyjelzessel feloldottam es kezdtem kikerulni a kocsisort. Mivel egy wagoner+ volt a jarmu en tudtam hol az eleje kb 3 centire huztam el a masik kocsiktol az elejet, termesztesen halal nyugalommal amit az oktaton is tapasztaltam. Aztan mikor vegeztunk megkerdezte: Ugye azert olvastad az oldaltavolsagrol szolo fejezetet? :) A masik a vizsgan sarga lampan 60-nal kellet haladnom hogy atmenjek a vizsgan..ki erti ezt?!
2012. nov. 14. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egy kis baki volt csak. Szűk helyre próbáltam parkolni és nagy szenvedések árán sikerült.
2012. nov. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én télen tanultam, amikor a hóbuckák kőkeményre vannak fagyva, szemből kellett parkolnom, azt oktató pedig éppen a cipőjét kötötte be, amikor kb 10-zel nekimentem egy ilyen buckának. Úgy lefejelte a kesztyűtartót a pali, hogy csak zörgött. Ki is ugrott a kocsiból, és üvöltött. A kocsinak nem lett baja.
2012. nov. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
H énis meséljek egyet.. mentem a saját sávomban. A szembesávon folyamatosan jöttek, az az melletti rész pedig parkoló volt. Volt két nagyobb parkoló autó, ami kilógott az útra, ezért a szembesávból érkezõ busz kicsit beljebb jött. Énis beljebb mentem, de észre sem vettem h mennyire közel vagyok a szegélyhez. A járdán állt egy bringa, letámasztva. A támasztó a szegély légszélén volt, ezért a bringa kormánya már belógott az útra. Mivel beljebb mentem a busz miatt, a jobboldali tükör elérte a bringa kormányát, és belõktem a járdára :D
2012. nov. 14. 14:22
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagy Kia Rioval tanultam, nem láttam rendesen hátra, a vizsgánál 2 kocsi közé kellett beállni, egy Daewo Matiz volt mögöttem, beálltam, de a Matizt kb fél métert toltam hátra, de olyan finoman, alapjáraton hogy a biztos észre sem vette, mert már írta meg a kész papírjaim. Az oktató mondta a végén, amikor a vizsgabiztos már gratulált, és elment, hogy a Matizt toljam vissza a helyére XD
2012. nov. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Gaz nélkül engedtem fel a kuplungot a zastavan, rázott rendesen, ott is maradtunk, valami tönkrement.
2022. dec. 21. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!