Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért szídják le őket? A...

Miért szídják le őket? A 13-éveseket, hogy nekik még nem lehet csajozni/pasizni, csk a a tanulás, tanulás, tanulás. Semmi kikapcsolódás.

Figyelt kérdés

Tényleg nem lene senkinek több, csak csókolózás. Annyit szabad nem? ISTENEM! hogy tényleg csak annyit, nem szex, semmi olyasmi, csak csókolózás. Nem értem, hogy mérten értik meg őket. Miért szídják le őket?

Előre is köszönöm a válaszokat!

13/F


2009. szept. 21. 20:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Senki nem mondta, hogy csak tanulás tanulás tanulás. Annak biztos nem is volt tinikora. De azért nézd már meg, hogy a szex szerelem témakörben milyen kérdések forognak. Azok nem simán a csókolózásra meg kézenfogvajárásra vonatkozank !!!Meg ráadásul még blőd hülyeségek is .
2009. szept. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
akkor mi a véleményetek, hogy egy 13 éves randizhat, csókolózhat-e?
2009. szept. 21. 20:38
 3/11 anonim ***** válasza:

Persze, és azért tudod a mai fiatalok sem a régiek már, én tanár vagyok, nem egy 13 évest ismerek aki aktív szexuális életet él .... no comment.

Persze h randizgass csak nyugodtan, érezd jól magad, de a szexxel még várj kb 2 évet.

2009. szept. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
persze várok még 2 évet, sőt 3-4-5 évet is! Én csak randizgatni szeretnék ge ylánnyal és vele csókolózni. Ő is velem egykorú
2009. szept. 21. 22:35
 5/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Tök egyetértek veled(:

Itthon is mi van?Mosogassak el,söpörjek fel,mossak fel,ha kell főzzek,porszívózzak fel,tanuljak...Szabadidőm alig van:( Nem engednek el csak max. 7-ig.Persze suli időben hétköznapokon nem akarom h elengedjenek 10-ig.De mondjuk nyáron és pénteken simán elengedhetnének 10-ig...Tudok magamra vigyázni,tudják,hogy megbízható vagyok mégsem engednek el!!

Persze csak jót akarnak és meg akarnak óvni a bajoktól de unom már ezt...nem vagyok dedós tudok magamra vigyázni és nem is egyedül lennék!Elegem van ebből egészből,hogy mi csak kisgyerekek vagyunk a felnőttek szemébe akiknek tanulniuk kell!

Egyetlen egy ember van aki megérti ezt,h mért szar nekem.Unokatesóm az és el kell mondjam,hogy pont ő pedig 25éves,a szülei sok mindent megengedtek neki.De a 18éves nővérem nem képes megérteni,pedig őt is ugyanúgy nevelték anyámék:@

14/L

2009. szept. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
hááát, előző válaszoló, mintha én lennék, de köszi a választ!
2009. szept. 22. 18:16
 7/11 anonim ***** válasza:
Utolsó válasz, én is mint ha te lennék..
2009. szept. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
mert ezek a 13 évesek nagyobbnak képzelik magukat mindenkinél
2009. szept. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
perszee, csinalj amit akarsz,csak ne szamoj be ezekrol othon.Csokoloz,baratkoz de ne csinalj hujesegeket mint pl a cigizes,tulzot mertekben ivas:D Erre en magamtol is raottem hogy othon az csak sleg duma hogy "nekem elmondhatsz akarmit".... egy nagy szar,mar bocsanat,de igy van.Amit nem tudnak az nem faj:P ez teny
2009. szept. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

már bocsánat, de én anyukámnak mindenről beszámolok. és én elmondok neki mindent amit csináltam (akkor is ha az a dolog hülyeség is volt) és mindig megértett!

De azért egy kicsit igazad van utolsó válaszoló! Köszi a választ, válaszokat! Várom a többit!

2009. szept. 25. 19:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!