Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Normális az, hogy magamat...

Normális az, hogy magamat akarom büntetni a problémák miatt?

Figyelt kérdés

Mostanság egyre többször fordul meg a fejemben egy olyan gondolat,hogy fájdalom kell a hibáim miatt.Pontosan nem tudom elmagyarázni ezt az érzést.

Ezek a gondolatok legtöbbször a saját hibáimból eredő problémák(vagy a problémákból eredő későbbi bajok) miatt,vagy a mások okozta "lelki fájdalom" miatt keletkeznek(gondolok itt párkapcsolati problémákra,egyes emberekkel való rossz viszony).

Ilyenkor olyan gondolatok jutnak eszembe,hogy fájdalmat kellene okoznom magamnak a hibáim miatt büntetésként...Még sose fordul elő az,hogy kárt okoztam volna magamnak...Párszor csúnyább gondolat is átfut a fejemben.

Ez normális?(gondolom nem...)Miért lehet?Okozhat esetleg problémát?


18 éves vagyok



2013. ápr. 7. 20:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Van olyan vallás, ahol ostorozzák magukat.

Van aki keresztre feszítteti magát.

Ha találsz egy megfelelő szekszuális partnert, lehet normális.

[link]


Állítólag vannak olyan nők, akik szeretik, ha mindennap megveri a férje

2013. ápr. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nincs semmiféle beteges vágyam,fétisem...Nem élvezetből gondolom ezt.
2013. ápr. 7. 21:19
 4/5 anonim ***** válasza:

ilyenidős korban valtozik az emberek hormonszintje, és ez a vegyi anyag a gondolkodást is befolyásolja.

Egy pár év mulva elmúlik.

Nehézfizikai munka vagy sportolás által most is meg lehet feletkezni róla.

2013. ápr. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem is elő szokott fordulni ugyanez az érzés. 22 éves vagyok és mostanában döbbentem rá, hogy elégedetlen vagyok azzal aki vagyok, mert nem ez akarok lenni, és nem bírok szembenézni a saját hibáimmal. Legszívesebben elfutnék a világból. De tényleg, a legbensőmben kívánom hogy szenvedjek meg a hibáimért, csak mások "bocsássanak meg" érte, és felejtsék el az összes hibámat amit elkövettem.
2013. ápr. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!