Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha van 3-4...

Mit csináljak ha van 3-4 osztálytársam (fiú) aki állandóan piszkál?

Figyelt kérdés
2010. jún. 8. 20:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Most nem kibírod ezt a pár hetet??
2010. jún. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Addig fogják csinálni,amíg látják rajtad,hogy zavar,érdekel,hogy mit szólnak be,mivel piszkálnak.

Szóval két megoldás van:

1) Nem foglalkozol velük,nem válaszolsz és majd megunják.

2) Visszavágsz nekik,beszólsz viccesen.

Nálam a második bejött,meg néha fejbe csapom az illetőt ha már nagyon felb.ssza az agyam.

15/L

2010. jún. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
De mi miatt piszkálnak? Biztos, hogyha nem figyelsz rájuk, akkor békén hagynak. Előző válaszolónak pedig teljesen igaza van, de inkább az 1. verziót válaszd, mert a 2. elég éretlen viselkedés. És mindjárt itt a VAKÁCIÓ!
2010. jún. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szólj be nekik,vágd pofán őket

vagy hagyd a p*csába és ne nyafogj...

Nekem 1x kivolt festve a köröm feketére és szó szerint minden percbe azt mondták rám hogy emo-s vagyok...pedig távol áll tőlem,azóta mégcsak fekete pólót se merek felvenni. De már csak 5 nap :D

2010. jún. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

az előző 3nak azt üzenem-----> -.-

naszoval nálunk is ez a helyzet és sztem nagy poén ha mindenki a csicskán röhög. Pl nálunk volt ebből már bunyó is de általában krétával,alu-galacsinnal izomból fejbe, krétaporos szivaccsal szintén fejbe (nagyobb poén ha a tábla krétatartójából "fölitatod" a 3 hónnapos törmeléket)

meg bepofázunk nekik minden szégyenítő fasságot...

azt hogy mit csainálj nem tom... engem pl nem lehet kioltani... ha leszarja annál jobban, ha nem annál jobban szal így megy ez... és nem fogja megunni

2011. márc. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
hány éves vagy? suli ahová jársz? a 4 gyerek neve és szarrá baszom azt a nyomorék kis csicska fejüket!
2013. jún. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!