Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Vajon mit jelenthet ez a...

Vajon mit jelenthet ez a szőrnyű álom?

Figyelt kérdés

Már kb. a negyedik vagy ötödik alkalommal álmodom ugyanazt. Tudom, hogy ez a 3-4 alkalom még nem olyan sok de nekem már ez is fura, mert még sosem volt ilyen.


Az álmom annyi, hogy hajnalodik, én valamiért kimegyek a családi házam udvarára, majd a kert felé sétálok, és egy nagy utasszállító repülőt látok felszállni egy közeli repülőtérről. Az ég szürkés vöröses, csend van és nem mozog semmi, még a szél sem fúj.

A repülő felszáll, majd emelkedés közben óriási lángok csapnak ki a hajtóművéből, majd az egész gép zuhanni kezd és felrobban. Szörnyű álom, és nem tudom mit jelenthet és miért ismétlődik. Nagyon részletes az álom és tényleg mindig pontosan ugyanaz.

Nem nézek tv-t, híradót stb.. tehát nem lehet közeli emlék, hasonló filmet sem láttam mostanában, nem hallottam ilyen sztoris, egyszóval nincs magyarázatom...


Ha valaki tudja mi lehet ez, kérem segítsen.


Köszönöm előre is!


2010. ápr. 24. 20:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Ismerős fog utazni repülővel mostanában?

Kérdezz körbe, és ha van ilyen, mondd meg neki, hogy ne menjen.

2010. ápr. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Olyan mintha jövőbe látnád. Gondolom az Izland kitörés miatt és beletömi a hajtóműbe és lezuhan. Ez nem lehet?
2010. ápr. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Lehet, hogy nem érdekel az ami velem történt, de az is hasonló.

Több mint 3 hétig egy kínai katonával álmodtam (fel is tettem ezt a kérdést egyszer) mindig más dolog történt vele. Egyszer pont azt álmodtam, hogy egy fegyver eltalálta a lábát ahol nekem másnap lett rajta egy seb. Aztán kint voltam az udvaron és a teraszra néztem és egy katonaruhás ember állt ott és mosolygott rám. Kicsit megijedtem, mert az az ember volt aki az álmomban. Elkezdtem lassan közeledni felé, de eltűnt. Azóta néha-néha lövésekre vagy különféle "kódokra" kelek fel. Már kicsit nyugodtabb vagyok, mert amikor láttam akkor kedvesen mosolygott rám és mutatta a kezével, hogy menjek felé, de hát eltűnt.


Amúgy megnéztem, hogy mit jelent a repülős álmod. Nem biztos, hogy igaz csak ezt találtam:

repülőgép

Vágyaid, reményeid jelképe. Minél messzebbről látod, annál elérhetetlenebb célok, ábrándok. Repülőgépen utazni: nagyravágyás, felesleges időtöltés, jómód. Repülőgép-szerencsétlenség: félelem a kihívásoktól, biztonságkeresés, szorongás, melynek nincs tárgya, oka.


Remélem segítettem. 13/L

2010. ápr. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja és sokak szerint köze van az előző élethez.
2010. ápr. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat!

Sajnos lehetséges hogy a kedves 21:12-es válaszolónak lesz igaza:


"Repülőgép-szerencsétlenség: félelem a kihívásoktól, biztonságkeresés, szorongás, melynek nincs tárgya, oka."


Ez stimmel is a jelenlegi életemre, de az a furcsa, hogy az álom túlontúl részletes és szinte tökéletesen mindig ugyanaz történik benne.

Remélem nem történik velem vagy mással semmi baj a jövőben, de majd nyitott szemmel járok.

Régen nem hittem ezekben a dolgokban, de egy pár éve történtek olyan dolgok az életemben amik úgymond hívővé tettek ilyen téren.

2010. ápr. 24. 21:49
 6/6 anonim ***** válasza:
a lengyel elnök zuhant le most nem rég repülőgéppel biztos arről a hírről csak halottál lehet amiatt van a visszatérő álmod.Nem muszály tudatos legyen lehet a tudatalatidba van és nem is emlékszel,h hallottad volna a hírekben.Egyébként anyukámnak is volt régebben hasonló visszatérő álma.Tümbházban lakunk és gyakran megy el a fejünk fölött gép.Jut eszembe nagyon rég nem hallottam:D de régebben tényleg gyakran ment naponta többswzör.Szóval ő is ilyesmít álmodott,A gép megy felettünk a lakás ház fölött lezuhan....nálatok nem megy gyakran el repülőgép ez is lehet az oka
2010. ápr. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!