Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kilépjek a 1,5 hónapos távkapc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kilépjek a 1,5 hónapos távkapcsolatomból? Egy szörnyű álom miatt?

Figyelt kérdés

Szóval,hol is kezdjem.

Távkapcsolatban vagyok már lassan 2 hónapja.Még annyira nem ismerem őt,egy társkereső oldalon ismerkedtünk meg.

Eddig 3x jött le hozzám,ebből egyszer itt is aludt,amit a szüleim túl korainak láttak(én 21 vagyok,ő 29)

A lényeg,hogy most hétvégén mennék fel hozzá először ,tőlem 240 km-re lakik.A szüleit sem ismerem még és őt sem annyira.

Bár rengeteget beszélünk telefonon,de az egy dolog.Nagyon kedves meg minden.(ja és egy info:még szűz vagyok és csak petting volt eddig)

De messziről jött ember akármit mondhat!

És most jön a legsúlyosabb dolog,ami nem hagy nyugodni és nem tudom mit tegyek.

Szóval mamám felhívta anyukámat ma reggel 7-kor,hogy ne engedjenek el engem hozzá,mert nagyon rosszat álmodott velem.A pasimat még sosem látta,ezt hozzá kell tennem.

És ami lényeges még,hogy mamámnak van egy különös érzéke a dolgokhoz,ami már kiskora óta így van.Ha a családtagokkal rosszat álmodik,az mindig beválik.

Ha haláleset,ha más.Mindig bejön neki!!

Eddig mindig,és ez a rémisztő a dologban.

Felhívtam mamámat nemrég és megkérdeztem mit álmodott rólam,és sírva mondta el,hogy ne menjek fel mert szörnyű álma volt,amit nem akar elmondani,mert sosem szokta csak utólag,vagy ha olyan figyelmeztetésképpen.

Az álmában az volt ,hogy felmentem a pasimhoz és jött még 3 barátja,bezártak egy szobába és mindannyian végigmentek rajtam(megerőszakoltak).És mamám hallotta a síkításomat ,a hangomat álmában.

És az a furi,hogy velem még sosem álmodott.

Arra kért,hogy ismerjem jobban ki,mert tényleg nem is is ismerem a hátterét,a szüleit,a barátait.A látszat csalhat,nem tudhatom milyen ember valójában.

Most hazudnom kell neki valamit,de nemigazán tudok.

Most biztos nem megyek el hozzá,csak nemtudom mi legyen,szakítsak vele,mert még az az igazság,hogy nem is vagyok szerelmes!??


Kérlek benneteket segítsetek.

Ti mit gondoltok erről!

Nem kérek lehúzást,csak őszinte véleményt várok!!

Ja és a mamám nem bolond,tényleg mindig megálmodja,minden bejött eddig.


2009. máj. 22. 09:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
szia! én azt gondolom hogy babonáknak és álmokban nem szabad ilyen erősen hinni .ez nem befolyásolhatja döntéseinket az életben hiszen lehet éppen a legjobb dologról mondunk le csak azért mert valki ilyet álmodott.az is lehet hogy most ne vedd zokon de lehet nem is állmodot vagy csak féltenek mert tudják hogy esetleg ott szexuálisan is együtt lehettek és elakarnak ettől a dologtol még keriteni téged.ami a barátokat és a családját illetei nem árt ha kicsit kérdezősködöl irántuk hogy mivel fohglalkoznak szülökkel lakik e? ha te megbizol benne akkor menj el 21 éves vagy tudsz már magadra vigyázni anyira hogy ilyen azért ne történjen.te hol laksz ő hol lakik érdekelne?
2009. máj. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Én debreceni vagyok ő padig budapesti.

A szüleivel él,és ott aludnék náluk.

Megbízni megbízok benne.De azért még énsem ismerem igazán.

2009. máj. 22. 09:38
 3/11 anonim válasza:
Szerintem nem kellene az álom miatt szakitsál a pasival. De gondold át,hogy érdemes egy olyan emberrel távkapcsolatban lenni akibe nem is vagy igazából szerelemes. Szerintem ha már távkapcsolatot választasz,akkor ez egy olyan emberrel legyen akit szeretsz...én legalább is igy vagyok ezzel (már 11honapja élek én is távkapcsolatba, de szeretem őt, már az első pár beszélgetés után bele szerettem).
2009. máj. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
73%
ha úgyérzed hogynem ismered még igazán akkor ne aludj ott legyencsak találka és kész.nem jó fejest ugrani .még sosem láttátok egymást élőben ez majd még feszűltséget is okoz nem tartom így jó ötletnek az ott alvást.
2009. máj. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
ja aza eslő voltam köszi
2009. máj. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Azt írtam,hogy már találkoztunk.

3x is taliztunk és már aludt is nálunk!

2009. máj. 22. 09:51
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

9:48-as .Sosem látták egymást élőben? Leírta a kérdező, hogy a pasi már 3x aludt nála.


Szerintem egy álom miatt ne szakíts.

Nem feltétlenül kell ott aludnod még ha nem akarsz. Nálunk fordítva van a barátnőm szokott itt aludni, én még nem aludtam náluk. Bár mondta már, de nem aludtam ott. Elmegyek hozzá, találkozunk pesten, mozi vagy akármi, de onnan meg jövünk hozzánk. Ez is távkapcs 100 km.

2009. máj. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem az álom miatt ne szakíts.Talán mamád azért álmodta ezt, mert még soha nem találkozott a barátoddal.
2009. máj. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Álom miatt szakítani? Ez nem racionális.


Viszont érdekes az eset a következő szempontból: ha egyáltalán felmerül benned, hogy egy álom miatt szakíts, akkor lehet, hogy kifogásokat keresel, tehát lehet, hogy van valami problémád ezzel a kapcsolattal, amit egyelőre nem tudatosítasz, nem ismersz el magadnak. Erre kéne rájönnöd, hogy mi ez.

2009. máj. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ne lépjél ki a kapcsolatból egy álom miatt. Én is hiszek az álmaimban, többször álmodtam olyat, ami meg is történt. Én kb. egy hónapja voltam egy távkapcsolatban, nem is igazán ismertem a fiút még, és azt álmodtam, hogy nálunk van, és annak ellenére, hogy nem akarom elkezd levetkőztetni, én meg csak sírok, és kapálózok. De felébredtem, és azt mondtam, hogy ez csak egy álom. És a világ legtürelmesebb fiújáról álmodtam ezt. Soha nem erőszakoskodott, soha nem élt vissza a helyzettel, de egyszerűen a tudatalatti félelmemet, hogy én még nem szeretném elveszíteni a szüzességem, kivetítettem rá. Neki akkor még eszébe sem jutott, hogy továbbmenjünk a csóknál, mert tudta rólam, hogy még szűz vagyok. Szóval lehet, hogy a mamád is annyira félt téged, hogy egyszerűen már szinte tudatosan álmodott veled. De ha te nem bízol a fiúban, akkor talán tényleg jobb lenne, ha még nem lenne ott alvás, csak találka, meg esetleg felmész hozzájuk, megismered a szüleit, és a legutolsó vonattal hazamész. De nehogy már egy álom miatt (ami lehet, hogy meg sem történt, csak tényleg ezzel akarnak visszatartani, hogy ne menj el hozzá), véget vess egy bimbózó kapcsolatnak. Ne ugorj fejest, ha annyira félsz, de azért szépen lassan belemehetsz a vízbe.
2009. máj. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!