Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van 1 h*lye fiú az osztályomba...

Van 1 h*lye fiú az osztályomban, és állandóan bosszant, idegesít. Mit tegyek, hogy ne legyen "ilyen" tuskó? ( (Lent) )

Figyelt kérdés
Szóval én egy kicsit csunyácska és duci vagyok.De az osztályomban szinte mindenki elfogad,vagyis...ja...Cukkolnak néha,jólvan...rendbevan,de 1 TÚLTESZ A HATÁRON!Olyan idegesítő egy érzéketlen tuskó.Rámnéz,és mondja a nevemet,én ránézek,és akkor dühedten mondja:Mit bámulsz?Egyszerűen átmennék egy másik osztályab....Megaláz,megszégyenít,Nem veszi észre magát.Az osztályomban sokan cukkolnak,de ő a mester!Mit tegyek hogy leszáljon rólam?
2011. máj. 4. 19:45
 1/9 A kérdező kommentje:
*osztályba
2011. máj. 4. 19:50
 2/9 anonim ***** válasza:
Engem is folyton b*szogat egy k*csög srác,és még ki is jelenti,hogy:"Annyira élvezem,hogy köcsög vagyok.Ha nem lennék az,akkor nem lenne értelmes az életem."
2011. máj. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Sokszor meg is ütött már...

Nem tudsz sokat tenni :| ne szólj vissza neki semmiképp sem,ne is vedd tudomásul,szard le.

2011. máj. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!Még várnék válaszokat!:)
2011. máj. 4. 20:24
 5/9 anonim ***** válasza:
Verd meg!
2011. máj. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 hümi ***** válasza:
régebben én se bírtam az ilyeneket, de megváltoztam és mindenkinek visszaszólok és tök jó érzés :D ..am hány éves is vagy? mert ez lehet még csak ilyen gyerekkori közeledések.. Meg ha azt mondod magadról, hogy "csúnyácska és duci" akkor azt mások érzik, hogy nem stabil az önbizalmad és könnyen fel lehet bosszantani is esetleg. Hidd el idővel te is megváltozol és az a "tuskó" is..lehet pont fordítva lesz a mostani helyzet
2011. máj. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
12,lány
2011. máj. 5. 06:41
 8/9 anonim ***** válasza:
Nálam is volt ijesmi, csak a lassúságom miatt kaptam "Csigusz" nevet, elfogadtam és már jo érzés vhogy. Bár duciságal nem ugyanez, de igy is lehetsz szép szal ne foglalkoz vele és felhagy.
2011. máj. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem is így van. Ducicska és rondácvska vagyok. Engem is mindenki elfogad. Barátkozik velem stb..nekem másik osztályból van ellenségem. 10 éves vagyok. 10 éve ismerem, és ebből 9 évet normális volt.most felsős lett ezért kinyílt a csipálya, és folyton bánt, húzza a halyamat, mindent amit el lehet képzelni. Néha sírok is miatta az iskolában. Kitartás én most csinálok ellene haditervet sok sikert! szerintem állj bosszút!!! Én is ezt teszem. Mégha ez egy egész univerzumot semmisít meg, amit szépen kiépítettem.
2011. máj. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!