Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Beteges amit csinálok?

Beteges amit csinálok?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok. Normális ha az első alkalomra gondolok? Meg arra hogy kipróbálnám? Persze még fiatal vagyok hozzá,de sokszor jut eszembe hogy milyen érzés lehet,és hogy meg akarom tudni hogy milyen. Ez beteges?
2013. ápr. 8. 16:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Az a beteges ha felteszed ide ezt a kérdést :D

Én is 15 éves lány vagyok.

Én is gondolok rá, kíváncsi vagyok, van barátom megtehetném. Nem tartom korainak, mert lehetsz akár 18 éves ha sík hülye vagy. Én már késznek érzem magam, és a barátom is megbízható. Bár nyárig nem engedek mert nálam kell a fél év! :D

Szóval átérzem a helyzeted.

2013. ápr. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha tudnád ez milyen normális :)))

15/L

2013. ápr. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én is úgy vagyok vele,hogy nekem kell fél év. Amúgy miért beteges ha felteszem ide a kérdést? :)
2013. ápr. 8. 16:09
 4/6 anonim ***** válasza:
Normális.
2013. ápr. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
normális...
2013. ápr. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Na jó, akkor most megnyugodtam, hogy nem csak én gondolok ilyenekre (egyébként arra is gondoltam, hogy kiírom a kérdést, de te már megtetted helyettem :D )

14,5/l

2013. ápr. 11. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!