Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mostanában spontán jött...

Mostanában spontán jött gondolataim beteljesülnek. Megjelent egy alak a szobámban, piros pólóban volt, van valami jelentése, vagy csupán képzelődöm?

Figyelt kérdés

értek itt olyat, hogy gondolok 1 tárgyra, amit régóta keresek, és pár percel később megtalálom, személy akit rég nem láttam, aznap találkozok vele és beszélek.

Este 9 óra körül gépeztem, zenét hallgattam, és csukva volt az ajtóm, sötét volt és nem látom, hogy ha valaki bejön. Arra lettem figyelmes, hogy egy kézfej a monitorom felett integet, oldalra nézek és látom, hogy a csukott ajtómnál egy piros ruhás alak csinál valamit a kezével, majd eltűnik. Valami mondanivalója lehetett a számomra?



2013. ápr. 8. 16:02
1 2 3
 21/22 Zakzag válasza:
Ha piros pólóban volt, akkor tuti a mikulás nyári szerelésben. Ki más mászkálna a szobádban?
2013. máj. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Soha nem tudni mit hoz a holnap és melyik sarokban mi vár de ez ritka dolog és van amikor igaz van amikor egy hallucináció, én például néha napján előre megálmodok dolgokat vagy megérzem azt, és ezek nem várhatóak hanem hirtelen jött problémák . Szóval én hiszem azt hogy vannak a földön megmagyarázhatatlan dolgok amiket nem kell mindig az agyad zavarodottságára fogni vagy a kimerült napokra. Hiszek a csodákban de két lábon a földön járok de nem magyarázom a lehetetlen a tehetetlennel.
2013. júl. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!