Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mostanában spontán jött...

Mostanában spontán jött gondolataim beteljesülnek. Megjelent egy alak a szobámban, piros pólóban volt, van valami jelentése, vagy csupán képzelődöm?

Figyelt kérdés

értek itt olyat, hogy gondolok 1 tárgyra, amit régóta keresek, és pár percel később megtalálom, személy akit rég nem láttam, aznap találkozok vele és beszélek.

Este 9 óra körül gépeztem, zenét hallgattam, és csukva volt az ajtóm, sötét volt és nem látom, hogy ha valaki bejön. Arra lettem figyelmes, hogy egy kézfej a monitorom felett integet, oldalra nézek és látom, hogy a csukott ajtómnál egy piros ruhás alak csinál valamit a kezével, majd eltűnik. Valami mondanivalója lehetett a számomra?



2013. ápr. 8. 16:02
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
nem tanulási problémáról beszélek,hanem, hogy egy olyan ember aki nincs etljesen kimerülve lestresszelve, vagy összetörve csak akkor halucinál ha valami mentális problémája van
2013. ápr. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Ez a mentális probléma, mindenképp negatív?
2013. ápr. 8. 16:55
 13/22 anonim ***** válasza:
igen, presze néha megtréfál az elménk, de ha többször is előfordul akkor menj el pszihológushoz, nem kell megijedni tőle, az egyik ismerősöm a szülei halála után is elment, nem őrült vagy bolond, csupán egy kis segitségre van szüksége, hamar kezelni lehet a problémádat szerintem
2013. ápr. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

De én vagyok bolond! Semmi gond nincs az életemmel, nem vagyok beleörülve, fáradt voltam az nap, mert nem aludtam.

Azért tettem fel a kérdést, mert olvastam a "harmadik szemről", és meg akartam tudni, hogy tényleg igaz-e.

2013. ápr. 8. 17:00
 15/22 A kérdező kommentje:
Hopp, az előző kommentemhez a nem lemaradt!:)
2013. ápr. 8. 17:01
 16/22 anonim ***** válasza:
Átléptünk a 4. dimenzióba, nálad előbb jelentkezett az akin mindenkénél fog előbb utóbb.
2013. ápr. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
épp azt mondtam, hogy nem vagy az ... nem figyelsz arra amit irok, a pszihológus nem bolondokkal foglalkozik,az a pszihiáter, amúgy teljesen ébren FUL HD-ba képlezegni nem haramdik szem
2013. ápr. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Ez a full hd nem igaz, elnézést kérek, hogy nem írtam le, de nem láttam rendesen, csak alakot vettem ki piros foltal (polója)
2013. ápr. 8. 17:18
 19/22 anonim ***** válasza:

A Fáradság lesz az oka.

A ember ha nem alszik eleget akkor képes az agy kikapcsolni pár pillanatra és alvó állapotot felvenni. Így próbál energiát gyűjteni és ez okozhat hallucinációt (álom képzetet).

Ez nem egészen pontos így ahogy leírta, de egy tanárom mesélte elég bonyolultan, de ez a lényege.

2013. ápr. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen válaszát! Én is erre tippeltem, mert eléggé elmerengtem közbe, és amikor így észbekaptam, akkor tűnt el.
2013. ápr. 8. 17:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!