Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van állandóan déja vum,...

Miért van állandóan déja vum, és megérzésem? 'Kiválasztott' lenék? :o

Figyelt kérdés
A déja vuk olyan durvák szoktak lenni, álmodok pl embereket, sokat, vagy vmi cselekvést, és az meg is történik általában! És minden nap van megérzésem, gondolok valakire, és feljön abban a mp-ben msn-re, vagy a buszon vagyok, gondolok vkire, és felszáll a következő megállóban. Beszélek valakiről, és megjelenik..
2009. szept. 22. 16:27
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
87%

"A déja vuk olyan durvák szoktak lenni, álmodok pl embereket, sokat, vagy vmi cselekvést, és az meg is történik általában!"


Azt se tudod hogy mi az a déja vu!!


A déjà vu vagy paramnézia az a jelenség, amikor valaki úgy érzi, hogy az éppen történő helyzetet már korábban átélte, az adott esemény korábban már megtörtént volna vele.

2009. szept. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 IQnindzsa ***** válasza:
48%
Nem tudom... Mi a neved? Neo? ;)
2009. szept. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
52%

nekem is van ilyeeeeen

és rohadt sokszor meglepődök meg minden :o

durva

2009. szept. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

A lepontozgatóknak:


[link]

2009. szept. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
de akkor mi ez, látomás? médium vagyok akkor, hogy a jövőbe látok? vagy mi?
2009. szept. 22. 16:51
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

dehogy vagy az

velem is rengetegszer előfordul és mégsem vagyok látnok

2009. szept. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
80%

No comment!

Médium tuti nem vagy, de lehet hogy a 6. érzéked kicsit fejletteb, mint a többi embernek. Ennyi. Nekem is sokszor előfordul az ilyesmi de mégsem vagyok médium! Fiú vagy lány vagy? Korod? Íííííííííííí én 13 éves lány.

2009. szept. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
L/16 :), és miért fejlettebb a 6. érzékem? tökre érdekel ez a téma, ha szívesen beszélgetnél te is ilyenekről, írd meg priviben az msn-edet! :)
2009. szept. 22. 19:24
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lehetnél médium? Azt javaslom, olvass sokat a témában, keresd, hogy hogyan fejleszthetnéd tovább a képességeidet. A neten is keresgélhetsz, vagy a könyvesboltban. Járjál valamilyen meditációra, foglalkozz keleti sportokkal: Tai Chi például. Szóval mentj az úton!
2009. szept. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
25%
Az összes tini azt hiszi, hogy különleges, és ő az egyetlen, a kiválasztott, aki megváltja a világot.
2009. szept. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!