Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van állandóan déja vum,...

Miért van állandóan déja vum, és megérzésem? 'Kiválasztott' lenék? :o

Figyelt kérdés
A déja vuk olyan durvák szoktak lenni, álmodok pl embereket, sokat, vagy vmi cselekvést, és az meg is történik általában! És minden nap van megérzésem, gondolok valakire, és feljön abban a mp-ben msn-re, vagy a buszon vagyok, gondolok vkire, és felszáll a következő megállóban. Beszélek valakiről, és megjelenik..
2009. szept. 22. 16:27
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%

Nézz körül itt:

[link]

és itt:

[link]


Ha van képességed, azt ő nem elvenni akarja, hanem kideríteni. Még azt is megteszi, ha kell, hogy kísérletvezetőnek szerez olyan embert, aki hisz a képességedben (ő ugye idáig még szkeptikus).

De még azt is ki tudja deríteni, ha olyan képességed van, ami csak időnként működik - és azt is, ha ott ideges vagy, és mindent elrontasz (tehát minden fordítva működik. Akkor is van képességed, csak akkor a kísérlet zavarta meg). Mindezeket ő figyelembe veszi.


Csak döntsd el, mi az, amit reprodukálhatóan be tudsz neki mutatni. Az neki kevés lesz, ha elmeséled az eddigi élményeidet - ő kísérleteket szeretne. Olvasd végig, milyen kísérleteket csinált idáig.


Engem is érdekelne, úgyhogy írd majd meg, mire jutottál vele!

2009. okt. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azért kiválasztott nem vagy. :D Azért olyan nem nagyon van még. :)

Ha ezt deja vu-nak mondod, akkor látszik, még nem sokat olvastál a témának!

Hát előre :D böngéssz! Csak poénból is akár, de megéri :)

2009. okt. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
jó tudom, hogy a déja vu az olyan, hogy az egyik szemem 'hamarabb felfogja' a látott dolgokat, mint a másik, és így ismerősnek tűnik a hely, de akkor minek nevezzem ezt? látomásnak? az olyan bizarrabb mint a déja vu :]
2009. okt. 7. 19:53
 24/27 anonim ***** válasza:
100%

Az előző vagyok.

Hát a Deja vu, az, hogy valamit az agyad csak felszínesen raktároz el, és később ha odakeveredsz, előhozza, ilyen furcsán. :) Vagy hasonlóképpen megtörténik.

Vagy az lehet a másik ok, hogy az agyad kapásból emlékként raktározza el, és egy másodperc múlva deja vu-ként éled meg. :))


Nem vicceltem, tényleg olvass ezeknek utána, de csak mértékkel :D a végén beleőrül az ember x)

2009. okt. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim válasza:
Sya4 Engem is érdekel a téma! Énis szoktam ilyeneket átélni sokszor! Lécci írd meg az msn-címed hadd vegyelek fel!! Köszi : ronnyy fantasy
2010. máj. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok,látok egy pár dolgot előre ami majd megtörténik .Ez van,fogadd el ajándékként.

14/l

2010. júl. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%

Nos a lényeg az hogy az agyad letárolja az infót emlékként és csak azután kezded el felfogni mi történik. Ehhez nem feltétlenül kell gyorsan peregniük az eseményeknek.

És valamiféle érzelem beli ingadozás is van a háttérben. Ettől társul mellé az a különös érzet is amit átélsz a dejavu alatt.

2010. aug. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!