Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van állandóan déja vum,...

Miért van állandóan déja vum, és megérzésem? 'Kiválasztott' lenék? :o

Figyelt kérdés
A déja vuk olyan durvák szoktak lenni, álmodok pl embereket, sokat, vagy vmi cselekvést, és az meg is történik általában! És minden nap van megérzésem, gondolok valakire, és feljön abban a mp-ben msn-re, vagy a buszon vagyok, gondolok vkire, és felszáll a következő megállóban. Beszélek valakiről, és megjelenik..
2009. szept. 22. 16:27
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
90%

Nézz utána!

Kicsit sok filmet néztél :D az a pálya.

Én meg az őrangyalom hangját szoktam hallani. xD De nem igazán reklámozom.

Olvastad már a Titok c. könyvet? (The Secret) Abba választ kapsz ezekre. Ez mind csak a titok. :) Amire gondol az ember, azt bevonzhatja az életébe, könnyen :D

2009. okt. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
köszi :) majd megnézem ezt a könyvet! amúgy nem nagyon szoktam filmeket nézni, csak vígjátékokat, ami megérzés és déja vu mentes.. :)
2009. okt. 4. 18:05
 13/27 anonim ***** válasza:
100%

A déja vu az agyműködés zavara, a megérzés meg... attól függ. Mennyi jön be? Milyen pontosan?

Ha sok dologról előre érzed, hogy megérzés - az is agyi zavar.

2009. okt. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Általában hetente 2-3x szokott lenni, de vmikor sokáig nincs, és nagyon pontosan megvalósul sok minden, de álom formájában is előre szoktam látni dolgokat, pl a Bolgár pályaudvart is előreláttam, meg embereket akik az állatkert előtt fotózkodtak 8-an, és a ruhájuk is egyezett, és ugyanannyian voltak, mint az álmomban.. meg 1x az 1ik ismerősöm mesélt a mamájáról, és a kutyájáról, akinek csak a nevét mondta, 1 héttel később sétáltam, és láttam 1 idős nénit, egy kutyával,l éreztem hogy ő lesz, így megkérdeztem tőle, még a srác is ledöbbent hogy honnan tudtam..meg a suliban sokszor tudom előre hogy mit fog mondani a tanárom... Ennyire agybeteg lennék? :D
2009. okt. 4. 19:42
 15/27 anonim ***** válasza:
83%

Hát még nem vagy agybeteg, de ha ráállsz a médium témára meg titok témára és tényleg elhiszed hogy kiválasztott istennő vagy ilyesmi vagy... persze nagyon frankó lenne meg minden, de el kéne fogadni hogy a valóság nem ilyen.

Kivétel nélkül mindegyikre van magyarázat, de annyit nem ér, hogy esszét írjak róla. De írok egy saját példát utána pedig a tiédből.

Pár hete történt hogy a kerítésen át szóltam a szomszédnak mert kérdezni akartam valamit. (28éves férfiről van szó) Sírva jött ki, a kérdést nem tettem fel, ilyenkor első pillanattól kezdve azon agyalok hogy vajon mitől, nem tart sokáig, gondolom meghalt a mamája. Mondta is egy másodperc múlva szipogva "meghalt a mamám" és bement. No akkor én médium lennék, velem sem először fordul ilyen elő?! Inkább csak tipp, nem csak hasraütésszerű, mert más miatt el sem tudtam volna képzelni hogy sír. Ez egy elég egyszerű eset, a tieid kicsivel bonyolultabbak, de nem sokkal. Az a baj hogy nem ismerlek, nem tudom a körülményeket, és hogy mennyit ferdítettél a történeteken - valld csak be örülnél egy ilyen spéci képességnek, próbálod önmagadat is igazolni, ferdíted magadban a dolgokat kedved szerint, nem feltétlen tudatosan. ezt hívják vágyvezérelt gondolkodásnak.

Az hogy felszáll a buszon akire gondoltál, mond olyat a tanár amire gondoltál, stb. ezekre mind te is számítottál, aztán mikor beválik számításod(biztos hogy nem mind - s milyen jövőlátó lenne az ilyen?) nem azt gondolod jé véletlen egybeesés, hihi tudtam én hogy ez lesz... hanem jövőbelátó vagy e. Ha úgy döntesz hogy magad nézel utána a dolgoknak, és nem arra hagyatkozol hogy itt+ott azt írták, ne hagyd ki a szkeptikus oldalakat...

2009. okt. 5. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
nekem is szoktak lenni olyanok, hogy eszembe jut egy régi barát, és szembejön velem az utcán, meg elkalandoznak a gondolataim, hogy mi lenne ha meghalna a kutyám, és másnapra meghal. azóta próbálok jó és szép dolgokra gondolni. néhány hete volt velem olyan, hofy fullra éreztem, a negatív előjelek ellenére, hogy nagyon jó estém lessz, és így is lett :D vannak ilyenek, nem firtatom az okát , meg kiszürni sem tom, mi a fantáziám, és mi lenne a figyelmeztető gondolatok.
2009. okt. 5. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! 06:20-as, semmit se ferdítettem, miért ferdítenék egy névtelen oldalon, ahol kiváncsi vagyok a válaszokra, én ilyenkor mindig 100%-osan őszinte vagyok.. amúgy azt gondoltam hogy nem vagyok kiválasztott istennő, csak olyan sokszor volt már ilyen, az összeset kiírtam egy lapra, azokat amik meg is történtek ugyanúgy az álmaim után.. :)
2009. okt. 5. 12:25
 18/27 anonim ***** válasza:
66%
nekem ius történt mán ilyen pld ul megálmotam hogy egy öreg nö elesik a ucán biciglivel elötem a bicigli szinét is pontosan tutam a néni egy hétig feküt a korházba én segitetem neki felkelni és ez nem ferdités meg sokszor megálmodok dolgokat de nem ugy mint a filmekben akkor utána mindig fen van a adrelain a fejemben éls hát:)
2009. okt. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg komolyan gondolod, nézz el Vassyhoz: az Interneten vannak az erről szóló írásai. Ő foglalkozik ilyen tudományos kísérletekkel. Ha van ilyen képességed, ki fogja deríteni. Én is kíváncsi vagyok az eredményre (és arra is, hogy van-e bátorságod őt keresni. Komolyan veszi a kísérleteket).
2009. okt. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
Vassy milyen kísérleteket végez? ugye nem tudja elvenni ezt az 'előrelátó képességet'? ez érdekes,mármint amit róla írtál, utána fogok járni!
2009. okt. 5. 22:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!