Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az osztálytársaim egyik...

Az osztálytársaim egyik napról a másikra kifiguráznak. Mit tegyek, hogy fel se vegyem?

Figyelt kérdés

Annyi a lényeg, hogy kb. 1 hete pár osztálytársam (hátul ülnek, fiúk; én elöl ülök, de még ha nem is figyelek oda, akkor is meghallom) akármikor felszólít a tanár, még mielőtt válaszolni tudnék imitálják a hangom. Utána ha válaszolok akkor pedig azt. Vagy ha valamit rosszul mondok/nem csinálok valamit úgy ahogy a tanár szerette volna, jön a gúnyos nevetés és a 'szép volt, [nevem]'.


Nem tudom miért csinálják, egyszer csak meghallottam.

Egyetlen egy dologra tudok gondolni: ha jól emlékszem több mint egy hónapja volt egy olyan dolog, hogy az egyik órán felszólított a tanár, én pedig nem figyeltem és véletlen úgy kérdeztem vissza, hogy Mi?

Na ezt figurázzák ki mostanában főleg. Ha meg nem, akkor valami mást. Vagy csak kihallom a nevem.


De már nem egyszer volt (mostanában nem), hogy az egyik fiú papír/alufólia galacsinnal dobott meg. Hozzátenném, hogy nem csak engem, de akkor is rosszul esett.


Nem tudom hogy kb. 1 hónap után hogy jött ez elő hirtelen, és hogy miért lett ez ennyire eltorzítva. Nem ártottam nekik semmivel.


Egyre jobban bánt és nagyon rossz érzés. Szerencsére már csak 2 hétig látom őket, plusz az érettségi.


2013. ápr. 11. 16:35
 1/4 anonim ***** válasza:
tudod, csordaszellem ... egy hülye elkezdte, a többi meg kapott az alkalmon ... ne lássák rajtad, hogy zavar
2013. ápr. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igyekszem nem mutatni, csak az a baj, hogy egyre nehezebb, mert érzékeny vagyok az ilyesmire.

Ráadásul eddig értelmes embereknek hittem őket. Nem ők lettek volna azok az osztályból, akikről el tudtam volna képzelni, ezért is ütött nagyobbat.

2013. ápr. 11. 19:16
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem tudod miért csinálják?

Én tudom.Irigyek.Vagy okosabb vagy náluk, vagy sikeresebb.

Ők már nem mernek változtatni a stílusukon, hiába szeretnének, de az ego és a csordaszellem nem engedi.


Büdös paraszt mind, kezeld úgy őket, mintha kisgyerekek lennének.(Mert azok is.)

2013. ápr. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Á, nem hinném, hogy irigyek lennének.. Tekintve, hogy ők fiúk, én pedig lány vagyok. Plusz én nagyon csendes vagyok és alig beszélek. Nekik széles baráti körük van.


Megpróbáltam őket figyelmen kívül hagyni. Ma viszont megkérdeztem az egyiket erről, és ő tagadta. Mindenesetre nem tudom, mit gondoljak. Azt mondta, majd megkérdezi a másikat, mert ő biztos nem mondott semmi olyasmit.

Mindegy, már csak 2 hét ezzel együtt, vagy kiderül, vagy nem.

Tényleg kicsit gyerekesek, de nem tudok vele mit tenni.

2013. ápr. 15. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!