Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Odaadtam a fiatalságom egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Odaadtam a fiatalságom egy lánynak, vagy még nem késtem le semmiről?

Figyelt kérdés
Idén ősszel leszel 24 éves. Túl vagyok egy nagyon hosszú kapcsolaton, kb. 7 hónapja szakítottunk, elhagyott valaki más miatt. Most kezdem feldolgozni. A baj csak az, hogy én 19 éves korom óta ezzel a lánnyal voltam, nagyon jól megvoltunk amíg be nem lépett a képbe egy harmadik, akinek nem tudott nemet mondani. Sajnos eközben hanyagoltam a haverokat, ritkán találkoztam velük, némelyikkel megszakadt a kapcsolat is. Vannak még haverjaim, de ők meg most kezdenek inkább komolyabb kapcsolatba kezdeni, ritkán érnek rá, vagy otthonülősek. Én az ellenkezője vagyok, most kezdenék bulizni meg csajozni, amit eddig kihagytam. Szerintetek ilyen korban ezt már felesleges elkezdeni vagy az ember még ilyenkor is tud új barátokat szerezni meg elkezdeni ismerkedni (mivel nem sokat csajoztam a szerelmem miatt, nincs nagy gyakorlatom) Az értelmes válaszokat előre is köszönöm, ha lehet ne tömören írjatok.

2013. ápr. 6. 18:03
 1/9 anonim ***** válasza:
29%
ezért nem kell korán ilyen kapcsolatba kezdeni..
2013. ápr. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Csak ha beleszeretsz valakibe 19 évesen akkor ezt nem így gondolod.....
2013. ápr. 6. 18:08
 3/9 anonim ***** válasza:
hát én igy gondoltam akkor is, de az a kapcsolat már nem volt semmirevaló, úgy jött szépen pár kaland. aztán kidobtam a pasit. jött egy másik vele vok most.
2013. ápr. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
amúgy nem vagy idős egyáltalán, én is 23 vagyok, mindig mindent újra lehet kezdeni:)
2013. ápr. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
68%

Férfiaknál más 24 évesen. Nyugodtan nyugodj meg, nem késtél le semmiről. Igazán még most kellene hogy elkezdődjön az életed, gondolom elkezdtél dolgozni, van kereseted, elkezdhetsz utazgatni, szórakozni kedvedre. Lehetne új hobbid, ahol új emberekkel ismerkednél meg. Mehetnél még tanfolyamra, ha érdekel valami, képezheted magad. Időd, mint a tenger :)

Tesóm is most alakítja újra az életét, csak ő már 27 éves, neki 6 év után mondta azt a barátnője, hogy elég volt. Nehéz időszak ez neki is, látom rajta, de lassan elkezd élni. Ő is belekezdett egy sportba, már éppen randizgat valakivel...:)


Szóval ne keseredj el, gázosabb lenne a helyzet, ha 30 évesen dobtak volna ki. :)

2013. ápr. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
64%

Én is így voltam kb, 17 évesen össze jöttem egy csajjal, akivel több mint 4 évig együtt voltam, egy hónapja lett vége, most 21 vagyok. És most próbálom bepótolni a sok csajt, akit kihagytam miatta, remélem sikerülhet még.

Annyit ajánlok neked, hogy ne feküdj le az első utadba eső csajjal, mert én is megszívtam, össze is szedtem pár jó kis betegséget... De sok szerencsét neked.

2013. ápr. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
soha nem késő! :D
2013. ápr. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Még mindig sokkal jobban jártál, mint azok, akiknek ez idő alatt egyáltalán nem is volt barátnőjük. Mennyivel lett volna jobb, ha mondjuk 5-10 lánnyal sikerült volna ennyi idő alatt összejönnöd? Lehet, hogy az az egy hosszú kapcsolatod többet ért, mint több rövidebb ért volna. Feltételezem, nem azért voltál vele ennyi ideig, mert annyira rossz volt.


30/f

2013. ápr. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nem értem, h miért kellett lepontozni, csak mert megvan a véleményem?:P
2013. ápr. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!