Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek miért érzem magam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért érzem magam olyan magányosnak pusztán attól, hogy egy lánynak sem kellek, senkinek sem tetszek külsőre?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 5. 13:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Kérdésben a válasz.
2013. ápr. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Talán azért, mert neked kéne lépned fiúként, erre nem is gondoltál?
2013. ápr. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én meg szerelemből szeretnék barátnőt, nem attól hogy szimplán csinos meg jó fej, azt jól van.
2013. ápr. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
az a baj ezzel,hogy fiatal vagy,én 30 vagyok és én már igazán sirhatok emiatt
2013. ápr. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Lassan 24 leszek, de akárhány lánynál is próbálkozom, egyiknek sem kellek, mindnek ronda vagyok, rájöttem ez a bajk, hogy nem vagyok egy álompasi külsőre. Pedig már rút csajoknál is próbálkoztam, de nekik sem kellek. Én pedig egy lyen rútkacsával akartam járni, szóval nem is vagyok felszínes, de a csajoknak valamiért mindig kevés vagyok a külsőm miatt, nekik álompasi kell.
2013. ápr. 5. 13:51
 6/9 anonim ***** válasza:

Háát a külsődön nagyon nem tutsz segíteni..


Figyelj a belső értékeidre, nincs olyan, hogy Valaki senkinek sem kell.. csak megkell találni azt a személyt aki lesz@rja hogy hogy nézel ki, akinek az számít, hogy mivan belül :))


Ha nem minősítenéd le magad, és több önbecsülésed lenne, na meg persze bátorság, akkor kezdeményezhetsz is..

Biztosan Te is megtalálod az igazit !! :))

2013. ápr. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Sajnálom, de te szörnyen felszínes vagy.
2013. ápr. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Öcsém, csak sportolnod kéne, ennyi. Adj magadra, ne itt siránkozz.
2013. ápr. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nincs csúnya ember, csak igénytelen.
2013. ápr. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!