Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért változik mindennap az...

Miért változik mindennap az érdeklődési köröm?

Figyelt kérdés
Az egyik nap még ez érdekel és mindent megteszek hogy adott dologban nagyon jó legyek. Aztán 3 napra rá már egészen más érdekel... Azért mert lusta vagyok egy dologhoz? 15/f
2013. ápr. 14. 21:31
 1/6 anonim válasza:

igy van

de csak kitartás

2013. ápr. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 piriiiiii ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem csak lustaság. Egyszerűen Te ilyen személyiség vagy.
2013. ápr. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ilyen a személyiséged, nekem is, habár nálam nem 3 napig tart. Nem vagyok lusta, csak túl sok minden kelti fel a figyelmem. Akartam kosarazni, zongorázni, gitározni, dobolni, focizni, motorozni... Akartam lenni tanár, csillagász, tolmács... Először még tűzbe jövök mindentől, aztán ahogy a láng egyre kisebb, áttérnék másra. Most már próbálok kitartani amellett, ami érdekel.

24/L

2013. ápr. 15. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok, a vége pedig mindig, hogy semminek sem kezdek neki. Ilyenkor mindig bölcsen megállapítom, hogy az élet túl rövid. :)
2013. ápr. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen vagyok, csak 20 éves.

Szellemileg folyamatosan éhesnek érzem magam, és az életet pedig túl rövidnek, mert annyira minden érdekel.

Egyszer kitöltöttem egy tesztet, hogy melyik szakmai ág felé orientálódjak, és kétszer is azt dobta ki, sajnáljuk, de túl széles az érdeklődési köre, töltse ki figyelmesebben a tesztet.

Amúgy fiatalon még ez tök normális, viszont igen, a lustaság is közre játszhat. Lehet valami nagyon érdekel, de hát mindennek vannak árnyoldalai, nem tetszem tantárgyai például. Néha lendület kell a tovább lépéshez, ami nem azt jelenti, hogy az adott dolog már nem érdekel, csak esetleg egy elmélyültebb szakaszt egy ilyen hangulat előz meg. És idővel fordítva is előfordulhat, valaki azért szeret meg valamit, mert sokat foglalkozik vele...

2013. ápr. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Velem is sokszor ez van. Lehet hogy ez idővel el fog múlni mivel tinédzser vagy, most éppen az a dolgod, hogy megtaláld mi az ami érdekel és mi az amiben jó vagy.
2013. ápr. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!