Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Kezdek rossz felé változni....

Kezdek rossz felé változni. Mit tegyek? Azt hiszem nagy bajba vagyok

Figyelt kérdés
Olyan lány voltam, aki nem ivott,akit nem érdekelt mások véleménye,nem beszélt vissza a tanároknak stb.. Most teljesen megváltoztam iszok, buliba járok, a tanárok lassan a szüleimet hívják be a viselkedésem miatt. Az életet meg utáltam. És a saját tudatommal, mert tudom, hogy ezekkel ártok magamnak de egyszerűn nem tudom kordában tartani magam. Mit kéne tennem, hogy újra a régi legyek? Legbelül tudom, hogy most rosszat cselekszem és így fogom elrontani az életem, de akkor mégis miért vagyok ilyen....? Utálom már magam
2013. ápr. 17. 11:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Meg kellene keresni, hogy mi az a probléma, ami efelé a viselkedés felé hajt. Ha nem megy egyedül, kérd barátaid, testvéreid, szüleid segítségét. Ha velük sem megy, keress fel egy pszichomókust!
2013. ápr. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

gondolom ha idáig jutottál a szüleidre nem igazán sztámíthatsz. szakítsd meg a kapcsolatod azokkal kaik ebbe visznek, és keress új tartalmasabb barátságokat.


de szerintem a legfontosabb hogy rá kell erőszakolnod mgadra, hogy mást cisnálj mint amit reflexből csinálnál. rohadt nagy szerencséd van, ha még most észrevetted, mielőtt az abortusz meg a detox várna...

2013. ápr. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Maradj pár hétvégén otthon vagy sétáltasd meg a kutyákat de azt is a parkban vagy legalább távol az emberektől. Ne facebook-ozz sokat. Sőt az is segít ha csinálsz egy új profilt és oda csak azokat jelölöd vissza akikkel nagyon jóban vagy és sokat beszélsz, bízol bennük meg ilyenek.
2013. ápr. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Már mindegy..Elrontottam teljesen az életem :(
2013. jún. 1. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!