Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak, ha nem tudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha nem tudok rossz fiúvá változni? Így sosem lesz barátnőm, ugye?

Figyelt kérdés

Egyszerűen az a bajom, hogy minden lánnyal kedves, udvarias vagyok. Ha valaki csúnyán tesz nekem is inkább lenyelem a békát vagy észre sem veszem, utálom a konfliktusoka,t mivel otthon apám mindig balhézott és meggyűlöltem ezt, inkább békepárti, jó fiú lettem. Sajnos emiatt a lányok nem tudnak vonzódni hozzám, amit megértek, de ez nekem nagyon fáj. Amúgy is érzelmesebb, érzékenyebb típus vagyok jellemre. Persze ezt is igyekszem elrejteni, mert nem szeretnék gyengének látszani mások előtt.

De látom, amit látok, a rossz szemétkedő fiúknak mindig van barátnője, sokszor nem is akármilyen, míg a magamfajta csendeseb, visszahúzódóbb, értelmesebbeknek meg szinte sosincs, ha csak nem tapadnak ránk a csajok maguktól, de hát én sem vagy adonisz külsőre, miért is akarna egy csaj kezdeményezni nálam?


2013. febr. 5. 12:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2013. febr. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

szerintem add föl. most még, amíg nem késő.

és állj be szerzetesnek. akkor nem lesz gondod...

2013. febr. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Dehogynem lesz! Nem mindenki a rosszfiúkat keresi. Pl én sem bár nekem most van párom de ő halk szavú nyugodt mélyérzésű fiú. Én sosem bírtam a roszfiúkat..
2013. febr. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Én lány vagyok, de nem bírom megérteni mi a jó abban, ha egy olyan fiúval vagy, aki pl. cigizik, vagy agresszív vagy a barátnőjét is beakarja vinni a rosszba. Sajnos egy barátnőmnek ilyen palija van és nem bírom felfogni mit szeret benne persze ez csak az én véleményem! Én szurkolok neked, szerintem a leírásod 1000-szer többet érsz mint holmi "rosszfiú" :) Szurkolok neked, hogy találj valakit, mert ha tényleg ilyen igenis megérdemelsz egy lányt és ne akarj megváltozni! Ha szeretnél beszélgetni írj nyugodtan üzenetet, majd valamit kitalálunk :)
2013. febr. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
De talán ez azért van mert a határozott magabiztos fellépés erős bátor jellemet feltételez hozzájuk vonzódnak a nők a támasz miatt a másik az h ezek a fiúk ki tudják harcolni amit akarnak. Ha megnézed az életük más területén is sikeresek. Persze a munka front nem biztos, hogy legális de biztos nem egy gyárban robotolnak minimálbérért. Elveszik ami nekik kell. Kiharcolják. Nem csak a nőket, mást is. Jó érdekérvényesítők, széles a kapcsolati hálójuk "messzire elér a kezük"ezek a dolgok is rengeteget számítanak nem csak a külső.
2013. febr. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A mulyaság el kell kerülni, a tutyimutyi határozatlan lusta emberektől nekem is feláll a szőr a hátamon nő létemre. Férfinek születtetek nem nyuszinak! Nem kell eltaposni mindenkit de aki minimális konfrontálódásra sem hajlandó saját magáért, az hogy fog a nőért, a családért elmenni akár a végsőkig is? Taéán ezért nem olyan vonzó a szemünkben egy olyan pasi. Az érzékeny léleknek viszont örülök, hisz nem egy kődarabbal akarok kapcsolatot. Legyen szíve, és használja is. A kedvesség és udvariasság alapvető.


Viszont azok a csajok akiket Te keresel szintén nem kezdeményezős fajták, úgyhogy egymásra fogtok mutogatni. Adj jeleket, próbálkozz! "A kudarcok ne törjék a szárnyaid -Deniz Egyetlen" Jó az a szám,.

2013. febr. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nincs Veled baj, csak rossz helyen keresgélsz. A hozzád hasonló visszahúzódó, gátlásos lányok nem fognak kezdeményezni egyrészt mert nem mernek, másrészt sokuk szerint ez azért mégiscsak a fiúk dolga akármennyire a feje tetejére állt is a világ manapság.
2013. febr. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Jaj, mintha ez a 2 tábor lenne: a csendes, visszahúzódó, értelmes fiú, és a rossz, gonosz, bunkó, szemétkedő.


Hagyjuk már, nem kell mulyának lenni aztán kész. A nők azt szeretik ha odamész hozzájuk, ha rájuk mosolyogsz, ha érzik rajtad hogy magabiztos vagy. Egy igazi nő nem szereti ha bunkók vele, azt szereti ha kedves a férfi, de látja rajta hogy tudja mit csinál és megáll a saját lábán. Attól még mert valaki tud csajozni, és igazán sármos lenni, az nem egyenlő azzal hogy egy bunkó paraszt és lesz@rja a nőket. Ezt mindig csak azok mondják, akik lusták kimozdulni, és ahelyett hogy odamennének egy nőhöz csak nézik azokat akik odamennek aztán utána itt siránkoznak..

2013. febr. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem csak a "rosszfiúknak" van barátnőjük. Az én barátom is egy jófiú, és mégis vele járok. 17/L
2013. febr. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Bűnözz, légy tahó, rúgdoss meg pár nyugdíjast, vagy csövest, meglátod, milyen jó érzés, és a lányok is tisztelni fognak végre. Az se baj, ha őket fenyíted be néha, mert a nők is csak az erő nyelvén értenek leginkább. Nekem bejött, kishaver. Ne legyél kispályás!

38/f

2013. febr. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!