Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Változni fog a gondolkodásmódj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Változni fog a gondolkodásmódja vagy nem?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel 1éve vagyunk együtt.ő 18 én 20éves vagyok.a rossz családi neveltetésből adódóan(vagyis pont hogy egyáltalán nem nevelték,nem terelgették,nem hagytak neki vágyakat,nem a jót akarták neki röviden...anyja apja szebben bánt a kutyával mint vele szó szerint..)pár hónapja együtt élünk,minden szuper a kapcsolatunkkal,de a probléma megoldó képessége 0,mert nem foglalkozik a gonddal inkább átnéz rajt,és nem törődik vele(itt látszik a hatalmas gondolkodás a szülők részéről)ha nem viszem ide oda orvosokhoz,nem derülnek ki bajai,amiről 18évig nem is tudott-mert szülei nem foglalkoztak vele-ezért hiába próbálok segíteni,tanácsot adni úgy veszi ezt,hogy kioktatni akarok,megmondani mit csináljon(végülis így van,csak nem ilyen csúnyán fogalmazva,hanem inkább terelgetni a jó irányba)és bántónak érzi,nem hogy csak vigasztalnám(akkor nem is tudom élne e még ha nem foglalkoztam volna problémáival(teljesen komolyan..-ilyen szintű)a probléma pedig, hogy nem hajlandó megpróbálni máshogy látni,gondolni a dolgokat,máshogy megoldani ,köti az ebet a karóhoz ,saját gondolatai szerint,de ez bebizonyosodott hogy 100ból 100 szor hibásan cselekszik..jót akarok,mert megérdemli,csak amit hozott a múltjából félek,hogy tönkreteszi már a kapcsolatunkat,


bocsi a regényér de fontos!

Mi a véleményetek? help!



2013. febr. 19. 22:37
 1/7 A kérdező kommentje:

"itt látszik a hatalmas gondolkodás a szülők részéről)"


gondoskodás*

2013. febr. 19. 22:39
 2/7 anonim ***** válasza:

Ilyen a természete ezt tudtad.Bevállaltad gondolom ha összeköltöztél vele.

Elkell mondanod neki, ha nem áll hozzád kicsit máshogy akkor ennek idővel szakítás lesz a vége.Viszont hangsúlyozd, hogy nem akarsz, de ha nem lesz más megoldás akkor megfogod tenni.

2013. febr. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

már ne hari, de szinte minden tini ilyen.

én nem egy lánnyal voltam kint dolgozni, amikor jöttek a problémák (pl nem akarnak kifizetni, vagy felmondtak, másik munka után kellett nézni) képesek voltak arról beszélni, hogy milyen szép az a ruha a kirakatban, meg bejövök annak a srácnak, vagy nem... ki voltam mindegyiktől akadva, én jártam minden után, én intéztem mindent, szóval én megfogadtam, hogy még egyszer én púpot nem veszek a hátamra.

szóval mást ne várj

2013. febr. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem, ha csak ő nem akar vagy egy komolyabb betegsége (mit túlél) nem téríti észhez.
2013. febr. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
érzelmileg labilis,hiába adok meg neki mindent,szeretetet,törődést stb... nem tudom hogy meddig bírom még,de nem akarom elhagyni mert szeretem,csak nem érti meg hogy meg kell járnia a saját útját...
2013. febr. 20. 23:01
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem hozzád való. Elég nehéz lehet ezt elfogadni, hogy szeretnél segíteni neki, csak ő abból nem igazán kér...

Ő hozzá egy olyan fiú való aki hasonlóan "megtört", mint ő. És akkor nyaldossák és sajnálják egymást. Aztán valahogy túlélnek mindent, együtt, közösen és talán megváltoznak. Nálad ez nem nagyon fog megtörténni, mert nem érez téged hozzá hasonlónak és hiába szeret a kisördög mindig jelen lesz benne.

2013. febr. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
utolsó: van valami benne,de ezt nem akarom elfogadni :/ ha már ennyit küzdöttem,harcoltam,hogy egy emberhez nem méltó életből kihoztam egy csodás világba,ahol érvényesülhet,megvalósithatja álmait,vágyait,segítséggel,és ez több mint 1 éve már,ezek után nem akarom feladni..másik dolog,ha tényleg nem hagyja és nem fogja fel,nem nő fel,akkor tényleg nem tudom mit tegyek :/ :(
2013. febr. 23. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!