Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » A kézírás hány éves korig...

A kézírás hány éves korig változik?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, sajnos nagyon csúnyán és gyerekesen írok :(
2013. ápr. 17. 18:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Csak személyes példát tudok mondani. Nekem 13 éves koromig folyamatosan változott az írásom. Most 15 vagyok és kialakult egy írásképem, ami szerintem nem fog változni. De ha nagyon meg akarod változtatni a tiédet azt talán lehet. :/
2013. ápr. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hát sokszor megpróbálok szépen írni, de egyszerűen nem megy, mindig egyre csúnyábbak lesznek a betűk..
2013. ápr. 17. 21:10
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

A kézírás a személyiség függvényében(is) változik, ha te változol, az írás is.

Gyakorlással ki tudod alakítani a sajátod, hogy ne a sztenderd írást kövesd, és szép is legyen... Sok gyakorlással.

Egyébként, nem tudom hogy írsz, de próbáld lazábban fogni a tollat, és figyelj a betűidre, ismerd meg a folyamatot, ahogy írsz. :DD

2013. ápr. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!