Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem érzem már magam...

Miért nem érzem már magam magányosnak?

Figyelt kérdés

Utolsó évemet a középiskolában esti tagozaton kezdtem. Előtte sem voltak barátaim, de legalább suliidőben 1-2 emberrel tudtam beszélgetni. Amióta esti tagozaton vagyok jóformán senkivel sem kommunikálok a családomon kívül, kb. július óta.

Elején nem nagyon voltak gondok, örültem, hogy nem kell naponta bejárnom a suliba (faluban lakom, ezért naponta kb. 1,5 órát utaztam és átlagosan kb. + 1 órát vártam buszra). Azonban októbertől-novembertől elkezdtem befordulni, szorongtam és teljesen egyedül éreztem magam. Úgy február végére, március elejére tetőzött az egész. Napokat, heteket töltöttem leverten. Sokszor a sírás határán voltam.

Most azonban teljesen más minden. Úgy érzem, hogy jól elvagyok. Nem érzem már azt a magányt amit 1-2 hónapja éreztem. Szinte szeretek egyedül lenni. Igazából már csak kanos vagyok (szűz vagyok még), tehát a szexre vágyom.

Ill. megfigyeltem, hogy nincsenek olyan vágyaim mint másoknak. Nem érzem azt, hogy családot akarok 30 éves koromra, egy jól fizető-, stabil munkahelyet, saját házat, autót (még jogsit sem) stb..

Olyan mintha eufórikus állapotban lennék. Lehet, hogy azért, mert közel az érettségi (én már nagyon várom, hogy ne legyen "kötelező" a tanulás, mert világ életemben rossz tanuló voltam, kettes-hármas)?

Igazából semmi sem változott bennem, vagyis és semmi különös változást nem érzékeltem.



2013. ápr. 18. 12:23
 1/7 A kérdező kommentje:
19/F
2013. ápr. 18. 12:25
 2/7 Souba válasza:
Azért mert nanoszemcsés aluminium porral beszórták a környezeted (chemtrail) és ELF (Exrtém mély frekvenciás) sugárzással a HAARP-on keresztül ezt a magányt-öngyilkosságot sugározzák rád. A nanoszemcsés aluminummal telített agy ugy működik, mint egy antenna. Bármilyen üzenet vagy gondolat átvihető. Mivel eddig nem tudtad, így azt hitted a saját a dondolataid. Ezt az NWO csoport csinálja veled. A másik ok a brómozott só ami miatt nincs kedved csajozni sem. A harmadik a fluorozott ivóvíz ami miatt alig vannak szexuális vágyaid és érzéstelenné váltál.
2013. ápr. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Elárulom, sok ilyen dolgot (család, jogsi, stb.) csak azért akar egy csomó ember, mert "elvárás", hogy normálisnak tartsanak. Én sem szeretnék ilyen dolgokat, más céljaim vannak. Mondjuk én ezt mindig is tudtam, nagyjából. Sok embernek nincs pl. hobbija sem, ezért töltik az idejüket másokkal, családot alapítanak, nem csinálnak kb. semmit, csak másokkal foglalkoznak.
2013. ápr. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

látszik, hogy mélylelkű vagy, s ez ritka :) Légy rá büszke. Bár nagyon kevesen fogják értékelni. Tapasztalat..


20f

2013. ápr. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 niltwill ***** válasza:
Mert hozzászoktál? Nem árt meg az egyedüllét. Egyedül nincs aki idegesítsen. Meg úgy töltöd el az idődet ahogy akarod. Nem fog senki (meg)zavarni, nincs min stresszelni. Nem kell senkinek megfelelni. Én akkor érzem magam rosszul ha más emberek vesznek körül, leszívják az energiámat ha közösségben/tömegben vagyok hosszú ideig. Egyedül a legjobb. Nekem sincsenek nagyon vágyaim, mer minek. Én mindig azt szoktam magamba mondogatni, hogy "gondold azt hogy soha nincsen semmid se, se munkád, se pénzed, se barátod, se anyagias cuccod amit védenél, mert még ha van is, akkor bármikor elveszítheted mindet, és anélkül is lehet boldognak lenni, boldogulni, csak föl kell találni magadat (és nem úgy kell élni mint a többiek)."
2013. ápr. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat

Első, elég fura meglátásaid vannak.. :)

2013. ápr. 19. 09:07
 7/7 Souba válasza:
Ezek nem meglátások hanem a nyilvánosság elől eltitkolt tények. Mindenkivel ezt csinálják, csak nem mindenkinek egyformán terhelt a szervezete. Van aki könnyebben kiüríti a mérgeket. A világon genetikai átalakítást hajtanak végre amiben a fehér embert ki akarják az NWO-sok irtani. Helyette elszaporítani a hüllő klónokat (ázsiai fajok és a metéltek) és egyéb söpredéket. A jelenlegi 6 milliárd ember külsejűből csak 500 millió maradhat. Ez a genetikai átrendezés a programjuk és mivel világszervezetről van szó így véghez is viszik. Ha nem sikerül rejtett eszközökkel pl. Chemtrail, ételek megmérgezése, ivóvíz megmérgezés, szociális rendszerek felborítása, gazdasági problémák gerjesztése stb. akkor háborúkat szítanak, hogy kiirtsák a népek egymást. Magyarországon is polgárháborút akart az NWO-s MSZP-és kormány. A cigányoknak már be is magyarázták, hogy meg kell ölni a magyarokat. Ugyanakkor minél több kárt akartak okozni. Lásd chemtrail esők, havazások vagy a Devecseri vörösiszap tároló bombázása.
2013. ápr. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!