Mit mondjak neki?

Figyelt kérdés
nos arról van szó, hogy 13 éves vagyok lány, és le kellett hogy borotváljam "Ott" nem azért tettem hogy mutogassam magam másoknak....hanem azért mert egyszerűen olyan nagy volt már hogy kilógott a bugyiból, és nem akartam szégyenkezni hogy tesiin mikor, öltözünk lássák....meg mikor mestruálok bele ragad a vér is...és a betét olyan büdös lesz tőle...anya erre azt mondta hogy, még egyszer meg ne lássa, meg hogy kicsi vagyok még... hogy tudnám neki elmagyarázni hogy megértse hogy nem akarok szégyenkezni, és nem akarom hogy tiszta vér egyek alul? :S :(

2013. ápr. 21. 19:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Mond neki: anya borotválom és kész.
2013. ápr. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
azt mondja túl kicsi vagyoj hozzá, meg hogy meg ne lássa ezt mégegyszer...nem érti hogy miért borotválom
2013. ápr. 21. 20:12
 3/4 anonim válasza:

Nem próbáltad neki elmondani a fenti indokaidat? (tesi öltöző, és betét)

Ha tudná, hogy ezért csinálod, biztos másképp állna hozzá...

2013. ápr. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
de mondtam neki, azt válaszolta hogy engedi, csak ENNYIRE nem
2013. ápr. 22. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!