Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Vannak elveid? Milyen elvek...

Vannak elveid? Milyen elvek szerint élsz?

Figyelt kérdés
2009. szept. 25. 15:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Itt ezek szerint akkor mindenki elvtelenül él...:D
2009. szept. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%

Én elvekkel élek!Vagy legalábbis van pár elv amik szerint élem az életem.

Sose fogok semmit se természetesnek lenni,mindig örülök az apró dolgoknak,és mindig észreveszem a világ apró csodáit.Ezáltal nem lesz olyan unalmas és egyhangú az életem,mint a legtöbb embernek aki állandóan kesereg,és szinte mindent természetesnek vesz.

Sose leszek mindenkivel összefekvő.Annál többre tartom magam ,mint hogy bárki megkapjon.

-Nem leszek beképzelt és öntelt.Állitólag szép vagyok,örülök neki. ha megnézem a többi lányt nagyon sok szép van belölük a világon.És milyen a legtöbb? szép,de felszines,beképzelt,buta és önző.

Én nem hagyom ,hogy a külsőségek elkábitsanak,és ,hogy a szépséget tartsam a legfontosabb, legértékesebb dolognak magamnak.Mert a szépség csak 1 dolog.A felszin.ráadásul múló.Jó ha van...na de hogy sok csaj attól van elszállva,hogy ezzel az egyetlen pozitivummal rendelkezik egész életében,személyiségében,ezért kipakolja a mellét,és mindenkinek felkinálja magát ??!

És úgy gondolja mindenki olyan akar lenni,mit ő.

Na én sose tudnék ilyen lenni.

Ezért mindenkinél a lelki értékeket helyezem előre,és a felfogást.És azok alapján hozok véleményt.

Ezek az én elveim =)

és Neked??Mert ha feltetted a kérdést gondolom Neked is van =)

19/l.

19 /l

2009. szept. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
csak annyi, hogy nem okozok másoknak olyat, ami nekem sem esne jól, de emelett nem hallgatok senkire, mert én tudom, hogy mi a jó nekem. ennyi eddig elég volt mindenre. :)
2009. szept. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

teljesen egyetértek a 17:27-esssel, bár én nem erre gondoltam először, hanem arra, hogy mindig és mindenből ki kell hoznunk a legjobbat, ami tőlünk telik.

16/l

2009. szept. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Élj úgy, hogy ne utáld a hétfőket. Ha utálod a hétfőket, valamit biztos rosszul csinálsz.


Ha valami nem sikerül, végiggondolom, hogy mindent megpróbáltam-e. De tényleg mindent. Ha igen, belenyugszom (azaz igazából nem... :S ) De olyanon nem bosszankodok, ami nem rajtam múlt.


Ugyanakkor károsnak tartom a fatalista gondolkodást. (sorsban való hitet, bizonyos események sorsnak tulajdonítását)


Ahogy telik az idő, egyre inkább képes vagyok tartózkodni az ítélkezéstől, és inkább figyelni, megismerni, megpróbálni megérteni az embereket.

2009. szept. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
12.34 folyt. és persze a feminizmus meghatározza az életem, és a populáris "kultúrától", a divat felszínességétől való elhatárolódás.
2009. szept. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
69%

*El fogadok minden embert, sohasem leszek rasszista, és semmilyen származási, vallási, nemi hovatartozái módon nem ítélek meg senkit, és amíg csak élek, harcolni fogok ezek ellen.


*ÉLvezem az életemet, pont úgy, pont akkor, amikor én akarom. Ha akarom flörtölök egy fiúval csak úgy, ha akarom el is csábítom. Ha akarom kiöltözök, csak hogy lemenjek sétálni, ha akarom beszélgetni kezdek az utcán, ha akarom hülyét csinálok magamból, és nevetek rajta.


*Nem érdekel mások bántó véleménye. Akik fontosak nekem, azokat meghallgatom, meg is gondolom, hogy mit gondolnak, mért gondolják, van-e alapja, és érdekel-e engem, de nem fogok mások elvárásai szerint élni.

2009. szept. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha valaki árt nekem akk 2szer adom vissza! ÚTÁLOM HA MEGALÁZNAK! És nincs lelkiismeretem!
2009. szept. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ha rámjön a kangörcs, nyugodtan eljárhat a kezem, tanulás helyett is akár
2009. okt. 31. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!