Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 1 kg zsír, mekkora mennyiségű...

1 kg zsír, mekkora mennyiségű olajnak felel meg? Melyik éri, meg jobban? És milyen elvek szerint?

Figyelt kérdés
2011. febr. 28. 16:05
 1/7 anonim ***** válasza:
24%

Figyú...Itt a meglepetés!

1kg zsír = 1 liter olaj...Nahát egyforma súlyúak

2011. febr. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Nézd meg hogy az a bizonyos fajta 1kg zsír hány kcal, és hogy a hűn áhított 1 liter olajunk hány kcal és vesd össze :P
2011. márc. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 talaldki talaldki válasza:
78%
Az első válaszolónak: figyu, ennek ugorj neki ujra! Mert amit leírtál az csak a +4 celziuszfokos víze igaz, az 1 liter olaj az nincs 1 kilogramm, ellentétben az 1 kg zsírral, ami pontosan 1000 gramm. Nem érdemes térfogatot tömeggel összevetni a fajsúly ismerete nálkül. Amúgy szép napot mindenkinek!
2011. márc. 6. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 ekeke ***** válasza:
Utsó, te gügye, akkor hogy úszik a vízen az olaj?
2011. márc. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 ekeke ***** válasza:
...és ugyanúgy a zsír?
2011. márc. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szerintem ne fozz zsirral, az olaj sokkal egeszsegesebb! Ha pedig olajban melysutsz, peldaul rantotthust, javaslom a palmaolajat, mert annak nincs szaga, nem lesz tole budos a lakasban. Persze ugyanugy figyelni kell ra, hogy ne egjen meg, de addig hasznalhatod, mig el nem fogy, nem kell kionteni 3-4 sutes utan! Le kell szurni minden hasznalat utan. Fozni viszont nem szabad vele, nem lesz joizu az etel.
2011. márc. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 talaldki talaldki válasza:

ekeke!

Én ezt írtam:"1 liter olaj az nincs 1 kilogramm"!!!

Ezért úszik az olaj a víz tetején.

Ki is a gügye???

2011. márc. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!