Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem tudom elhinni...

Miért nem tudom elhinni magamról, hogy értelmesen nézek ki?

Figyelt kérdés
Pedig nem kaptam még életemben túl sok negatív visszajelzést. Az utóbbi időben fejlődtem megjelenés terén, mégsem vagyok sosem elégedett magammal, azt gondolom, hogy képtelen lenne egy nő észrevenni engem még akkor is, ha előtte hadonásznék (főleg az ügyeletes paprikajancsik mellett). Éppen ezért nem is nyitok senki felé. Hogy küzdhetném le ezt a gátlást?

2013. ápr. 21. 22:21
 1/4 anonim válasza:
ügyeletes paprikajancsik ez jó XD
2013. ápr. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Na, az élő példa itt van, 1 óra alatt 1 ember vett észre és ő sem a lényeggel foglalkozik... :D
2013. ápr. 21. 23:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Úgy hogy lesz@rod a paprikajancsikat meg az azon való agyalást hogy milyen is vagy. Úgysem tudsz a kinézeteden változtatni, max sportolással, de azzal se 2 óra alatt. amin meg nem tudunk változtatni azzal minek foglalkozni? Felesleges időpocsékolás.
2013. ápr. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Normális csaj nem csak a megjelenést nézi !
2013. ápr. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!