Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az miért van,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az miért van, hogy már feltettem az oldalra magamról több kérdést, és mégsem akar velem senki járni?

Figyelt kérdés

Szóval képeket is, arcomról, testemről, farkamról, kezemről, hátamról, lábamról.


Mindig bejön mindenkinek minden.


Amikor beszélgetek itt lányokkal mondják hogy aranyos vagyok meg kedves, de akkor mégis mi a gond? Spirituális oka van, vagy egyszerűen nem találom a nekem valót?


Én igazából csak annyit képek, hogy ne legyen víziló, mosolyogjon sokat, legyen némi esze, és ne legyen féltékeny.



2013. febr. 5. 00:31
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
nna, mutasd csak azokat aképeket :D
2013. febr. 5. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
képek=kérek
2013. febr. 5. 00:32
 3/23 anonim ***** válasza:
Majd a stílusodra fogják, hogy amiatt.
2013. febr. 5. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
84%
Szerinted melyik nő járna egy olyan pasival aki a neten mutogatja a farkát?
2013. febr. 5. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Mert ez itt gyárilag nem ismerkedő fórum!
2013. febr. 5. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezt nem is értem,hogy lehet ez ha még a farkadról is...sz@r egy világ,mi?
2013. febr. 5. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Pont ez a gond, hogy aranyos vagy, meg kedves. Férfiatlan kis faroknövendéknek tartanak, nem pedig "helyesnek".
2013. febr. 5. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Én tudom mi a gond... nem tettél fel képet a szőrős talpadról!
2013. febr. 5. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Farkadról, kezedről, lábadról? Haver ez már túl sok, nem vagyok lány de ha b.zi lennék se kellenél :D Az értékrendem az lenne hogy egy lány nekem ne a mellét mutogassa hogy "akkor ő jó csaj-e", hanem győzzön meg hogy értékes és tetszik nekem élőben.
2013. febr. 5. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

nyilván nem tudják hogy kihez tartozik mert mindenről külön tettem, de csak azért hogy mi lehet a gond.


nem szoktam amúgy magamat csak úgy mutogatni.

2013. febr. 5. 00:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!