Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi értelme van értelmesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme van értelmesen válaszolni, ha a célszemély átsiklik rajta?

Figyelt kérdés

A panaszkodó srácokra szokták ezt itt a fórumon mondani. Ezt meg is értem, mivel elkeseredésükben valóban képesek figyelmen kívül hagyni a válaszokat.

Én egy másik célcsoportra is gondoltam, azok a lányok, akik a normális fiúkat hiányolják. Írtam nekik, hogy nem a feltűnősködő műmájereket kellene férfiszámba venni, hanem azokat is, akik nem feszítenek, feltűnősködnek állandóan, hanem értelmesen is lehet velük beszélni. amikor mindezeket leírtam, gyakorlatilag szinte válaszra sem méltatták.

Akkor mi értelme van megkérdezni, ha még csak egy reakcióra sem telik tőlük?


2013. jan. 9. 18:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert szerintem itt vagy 100 levelet kapnak a nők naponta akik megkérdezik h miért nincs normális pasi...meg hasonló kérdéseikre.
2013. jan. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valószínű azért, mert azt hiszik így akarsz ismerkedni, ők meg nem itt akarnak.
2013. jan. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 ASOT ***** válasza:
1-es jól mondja, meg 2-eske is és ennyi válasz elég is :)
2013. jan. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Félreértitek. Én nem privátban írtam nekik üzenetet, ajánlva magamat, hanem a többi válasz közé. Csak annyit szerettem volna, ha reagálnak rá, mivel a többi válaszra ők is feleltek.
2013. jan. 9. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!