Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én gondolom magamról?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én gondolom magamról?

Figyelt kérdés
Nem tartom magam szépnek, mert eszméletlenül nagy az orrom és magas a homlokom..és ezekkel nem túlzok, de olyan pasiknak bejövök, akikről azt hittem, hogy szóba se állnának velem. De most akkor én vagyok téveszmés, hogy ezek miatt csúnyának gondolom magam? És lehet nem vagyok csúnya? Tudom hülye vagyok xd
2012. dec. 18. 18:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
küldj egy képet és mondok véleményt :D
2012. dec. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Olyasvalamire kell gondolni mint a Hófehérkében a királynő?Az akkor tényleg csúf volt a nagy orrával és a magas homlokával.
2012. dec. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Sokan vannak így ezzel.

De ne feledd egyesek szemében csúnya vagy.Mások szemében szép.

Pont azok tetszenek meg a srácnak.

2012. dec. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Inkább csak elkezdtél olyan pasikkal találkozni akiknek fontosabb a "doboz" tartalma mint a "csomagolása". Nem kell aggódni,vagyunk még páran.
2012. dec. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Én mindig kövérnek látom magam (de legalábbis van pár plusz kilóm), erre csoporttársaktól is megkaptam már, hogy hízhatnék, meg a páromtól is...

Komolyan nem tudom, hogy kinek rossz a látása :D

2012. dec. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Képet!


Egyébként meg lehet h a tested jó és úgy gondolják h majd nem néznek rá a fejedre csak lejjebb.

2012. dec. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Ezt csak kép segítségével lehetne megmondani...
2012. dec. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Akik képet kértek, azoknak üldök ha leírják, hol laknak.
2012. dec. 18. 18:49
 9/18 A kérdező kommentje:

2. nem tudom melyik Hófehérkére gondolsz, mert több is van..amit én láttam abban nem volt csúnya xd


Amúgy rossz, mert képen pl nem látszik olyan nagynak az orrom, mert olyan szögből csinálom a képet, de élőben durva :(

2012. dec. 18. 18:53
 10/18 anonim ***** válasza:
Szlovákia.
2012. dec. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!