Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Voltál már úgy hogy nagyon...

Voltál már úgy hogy nagyon szerettél valamit?

Figyelt kérdés
..kivételes tevetséged volt valamiben, mégis ha pályaválasztásról volt szó, zsémbeskedtél, hogy nem az kell neked?
2013. ápr. 22. 09:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Én rajzművészeti sulit akartam megpályázni, de mire eljutottam odáig, addigra realizálódott bennem, hogy mit is akarok igazán.


Ha már van tehetségem a rajzoláshoz , akkor azt már szakmai/gépészeti szinten is lehet kamatoztatni. Így inkább gépész suliba mentem.

2013. ápr. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekem is, alapból rajz/festészet való, mégis olyan egyetemre készültem, aminek kevés köze van hozzá, bár az is művészoldal(fotó-film szak), főként azért mert magyar egyetem és könnyű. Bár úgy képzeltem, hogy mellette is tudok rajzolni, elbizonytalanodtam, hogy szeretem-e egyáltalán azt a szakot. Többnyire csak azért tetszik, mert hosszútávon sok mindent eltudok képzelni álmomba, de még nagyon belese fogtam a filmezésbe.
2013. ápr. 22. 14:06
 3/4 anonim ***** válasza:

Nálam is a rajz, festés...


Közgazdász fősuliba akarok menni.

2013. ápr. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Én még nem tudom biztosra, milyen szakot választok. De elgondolkodtatott, hogy a lehetséges filmes szak talán nem annyira nekem való, mint képzelem, néha még filmet nézni is unok, ellentétben rajznézegetéssel, de talán csak mert az egyszerűbb, de arra ébredtem rá, úgy érzem mindha "aranykanállalas*ggemben" születtem volna festészetterén=)) bátran űzöm és sok elképzelésem van benne, főként megy nekem az "aprórészletekbe merülés", ami jó. Talán megfelelő hozzáállással sok minden kitudnék hozni belőle. és ezt talán feladom egy olyan szakért, ami bizomnytalanabb, és még azzal is szenvedjek. Úgy ha festészetre/rajzolással foglalkoznék, akkor egy nyugodt, békét életet látok magam előtt=) bár néha annyira befásulok, hogy nem tudom értékelni az elkészűlt műt.

Ez ihlette a kérdést! amúgy azóta úgy vagyok vele, hogy mintkét szak-felvételire jelentkezem, és amelyik sikerül ösztöndijjal, oda megyek. Ha netán a filmszak ez, amellett is űzni fogom kedvenc hobbim

2013. ápr. 23. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!