Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Voltál már IGAZÁN szerelmes?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltál már IGAZÁN szerelmes? Bántál már meg akármit miközben szerettél valakit?

Figyelt kérdés

zene és a doalszöveg együtt többet mond minden magyar szónál

http://www.youtube.com/watch?v=v8zWbSfcXvs


2011. okt. 3. 21:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
62%
A férfiaknak nincsenek érzéseik csak igényeik.
2011. okt. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
egész jó a zene! és igen voltam már igazán szerelmes!
2011. okt. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
75%

Igen. Fiú vagyok.

Volt egyszer 8-ban, hogy karácsonyi ajándékozás volt, és mindenkinek kellett írni a másiknak egy üzenetet pozitív dolgokkal. Az osztály legszebb lányától kaptam egy olyat, hogy egyre többet csodálkozik rajtam és hogy kezdek tetszeni neki, így tovább. Kikéreszkedtem a folyosóra és elszédültem. Az volt eddig a legdurvább ilyen érzésem.

És, hogy mit bántam meg? Az olyan dolgokat amiket nem mertem megtenni! Semmi mást

2011. okt. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
boci-nak csak annyit mondanék, hogy a férfiaknak is ugyanolyan érzéseik vannak mint a nőknek! SŐT! Csakhogy vannak olyanok akik ezt próbálják elnyomni, hogy senki se bánthassa őket. Vagy így védik magukat az ellen, hogy kihasználják. A nők és a férfiak ugyanúgy éreznek. Ugyanúgy van érzéketlen f@sz férfi, mint k*rva aki a pénzre hajt.
2011. okt. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Hála istennek én éppen jólvagyok habár volt 1-2 húzós hónapom ;) mellesleg 21:56.. tudom milyen érzésről beszélsz... átéltem már hasonlót gyengébb kiadásban...
2011. okt. 3. 22:06
 6/12 anonim ***** válasza:

-Voltam nagyon is még mostis

-Igen pár dolgot

-mobilon nemtom megnézni a videót

2011. okt. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
hát én is csak egyszer ilyen intenzíven, de nagyon nagy élmény volt. De ott is azzal rontottam el, hogy nem mertem lépni. Mondjuk ez lányoknál máshogy van, de a lényeg ugyanaz :)
2011. okt. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én is voltam már...


Megbántam, hogy abba a városba költöztem, ahol reméltem végleg együtt leszünk.A nagy sz*rt :D Úgy megbántott mint még senki más.4 évbe telt mire sikerült elfelejtenem.


Másodjára mikor szerelmes lettem,mertem lépni,de 2év után eltűnt a rózsaszín köd és vagy kiszerettem az illetőből,vagy pedig sose szerettem.Ezt nem tudom eldönteni,mindegy is.


Az első és a második között viszont volt valaki,akit nem bírok elfelejteni,100m-re lakik,s ha véletlenül meglátom az utcán úgy érzem összeesem.Volt köztünk kapcsolat,testi kontakt is,de túl gyávák és idióták voltunk.Szakítottunk már nem is tudom hogy vagy miért,de leléptünk egymás életéből.Neki is lett nője,nekem is párom.Szakítottak,szakítottam és VELE lefeküdtem,aszittem lesz valami komoly.De megint elindult a játék,és nem keressük egymást.Pedig jó lenne.Tényleg tudnám őt szeretni,ez tényleg olyan köztünk, hogy idiótán viselkedtünk mindig,de tudtuk hogy szeretjük egymást....Ez a tipikus fájó szerelem...Bánom h nem jön át,pedig ha csöngetne beengedném szó nélkül...


Én többet nem leszek szerelmes,szerintem megelégszem azzal, ha találok valakit,akivel működik a kémia iszonyatosan és reménykedek h örökké tart a vonzalom aztán majd csak elélünk együtt :D


24n

2011. okt. 4. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
igen és rengetegszer...
2011. okt. 4. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

igen számomra elképzelhetetlen h ha velakira aztmondom h járunk együtt vagyunk ne legyek belé szerelmes. Akkor mi értelme lenne az egésznek? persze itt nem a kosza dugásokrol vagy az 1 honapig összejárunk kefélni dologrol vanszo olyan is volt de az inkább valami barátságféle.

másik kérdésre meg:ilyen értelembe sose bántam meg semmit. olyan lányba szeretek bele teljesen akibe meg is bízom és emberileg is kedvelem különben esélytelen lenne együtt tölteni kettesbe több időt. ezáltal szakitás után se utáljuk egymást hiszen mint ember attol még bírom csak szerelmes nem vagyok bele. 23f

2011. okt. 4. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!