Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az exemmel 9 hónapig voltunk...

Az exemmel 9 hónapig voltunk együtt, voltak elég komoly konfliktusaink, sokszor elmondott mindennek, de egy ideje (2 hét kb. ) úgy kezel, mintha az egyetlen szeretett és féltett kishúga lennék. Miért?

Figyelt kérdés
Az új kapcsolatom miatt sokszor megkaptam hogy degenerált ribanc vagyok és még egyéb más jelzővel is illetett, most pesig folyton rajtam lóg, találkozgatni akar baráti alapon, "drágám"-nak és huginak hív, irogatja hogy szeret és félt és szüksége van rám. Ez nekem még viszonylag oké, mert elviselhető, mondjuk én nem igénylem a társaságát, viszont a páromat nagyon zavarja. Szerintetek mitől ez a nagy pálfordulás?

2013. ápr. 23. 06:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem bírja elviselni, hogy nélküle is folyik az élet. Ez a féltékenység és írígység.
2013. ápr. 23. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De állítólag ő túltette magát rajtam, ami logikus is azok után hogy ő volt aki kétszer megcsalt aztán kidobott.
2013. ápr. 23. 17:45
 3/5 Kyttana válasza:
Ne foglalkozz vele. Szerelem volt köztetek és az elmúlt. Szakítottatok is. Ha az új barátodat zavarja és te szereted az új barátodat, akkor hanyagold az exeddel a kapcsolattartást. Az a kapcsolat már tönkrement, ne tedd tönkre miatta az újat is...
2013. ápr. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igazad van, teljesen egyetértek..
2013. ápr. 23. 20:20
 5/5 anonim válasza:
100%
Ne dőlj be neki , ha nem akarod elveszíteni a mostani párodat !! Engem is így vertek át , 1 hét múlva meg megint előjött az igazi énje amikor vissza fogadtam !!
2013. júl. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!