Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Komoly kapcsolatra gondolok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komoly kapcsolatra gondolok 18 év fölött, ahol egyik fél sem szűz már és normális értékrendűek. Mennyi idő után aludtatok együtt ami nem feltétlenül a szexet jelenti?

Figyelt kérdés
2012. nov. 1. 21:08
 1/5 anonim ***** válasza:

18 évesen normális értékrendűen milyen kérdés ez?

Akkor alszotok együtt, amikor mindketten azt akarjátok. Milyen választ vársz? Dátumot, időt szeretnél?

Szerintem 24 óra. Vagy nem is! 124 óra. Vagy nem.

2012. nov. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem is! mert az első rosszul mondja! Hanem 24*124 óra azaz 2976 óra. KÉRDEZŐ ha ezt most azért kérded mert rólad van szó. Akkor nee, jó, ne. Ezt neked kell érezned, meg próbálkozni, máskülönben erőltetett lesz az egész, ami meg nem jó.


PLUSZ akkor te se tanulsz semmit az egészből. Illetve valamit biztos, de nem lesz meg az az érzés ha magadtól csináltad volna. Én pl sokat nyaggattam a bátyámat, de ez azért is rossz, mert nem leszel önálló, és mégse lehet mindig a másikat kérdezni. Na és ő már egy ideje, ilyenkor direkt nem is mond semmit. És rám hagyja, bár már eleve én kezdtem el kevesebbet hozzá járni, mert én is úgy éreztem ez így nem jó. ihih

2012. nov. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én nem azt szerettem volna tudni, hogy én mikor csináljam, csupán az érdekel, hogy másoknál hogy ment ez. De szomorú, hogy még így sem kapok normális választ.
2012. nov. 1. 21:32
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát nagyon szomorú,,, igazából sose tudtam rájönni mi ezeknek a kérdéseknek az értelme. FŐLEG az olyanoknál amik kb így néznek ki.


LÁNYOK hányszor dugtatok már, hány pasit szoptatok le, hányszor anál szexeltetek, és akkor még valami egyéb perverz kérdés.?? Ez mi?? Vagy a kutatók ide jönnek, közvélemény kutatást végezni, a kutatásaikhoz? Komolyan sok perverz asz valószínűleg erre veri a farkát (most nem erről a kérdésről beszélek).


De hát igazából ennek sincs több értelme, ez olyan hogy gondolom beszélgetsz x lány ismerőssel tőle is vannak dolgok amiket nem kérdezel meg mert hülyén hangzana, vagy fura lenne.


na kb ez

http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=nk1..

2012. nov. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A barátommal már első éjjel együtt aludtunk, mikor találkoztunk (évekkel előtte volt barátom által ismertem meg, de kétszer találkoztunk és akkor sem beszéltünk sokat, de nem volt tök ismeretlen).

Sőt, az azt követő este is nála voltam. Nem feküdtünk le egymással, de simogatás csók, ilyesmi volt.

Aztán rá 2-3 napra újra találkoztunk és nála voltunk, akkor szeretkeztünk is.

Nem tudom, ez nálad milyen "értékrendbe" sorolható, de úgy érzem, két felnőtt embernek nem kell hónapokig randizgatnia ehhez.

Vonzódtunk egymáshoz, kívántuk egymást, nem mellékesen rengeteget beszélgettünk azon a két napon.

Egyszerűen éreztük, hogy passzolunk és kész.

Ja, és ez lassan három és fél éve volt :).

L/25

2012. nov. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!