Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 17 éves fiú vagyok 14 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 éves fiú vagyok 14 éves koromban meg ismertem egy 17 éves lányt együtt jártunk 2 évet! Azóta komoly kapcsolatom nem volt és csak a szex-re megyek semmi másra! Ez miért van?

Figyelt kérdés
2013. febr. 13. 00:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Ennek nincs semmi különösebb oka. Egyszerűen húszévesnek érzed magad.
2013. febr. 13. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azt hiszed ezzel leszel nagyfiú, ennyi.
2013. febr. 13. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

teljesen jól teszed és tedd is, amíg megteheted. ha barátnőd lenne nem csajozhatnál ezért jó ha csak szexre mész, így mindig megvan az izgalom, az újdonság, és minden amire egy férfi vágyik.


én azt mondom, hogy a csajozásra motiváló erőt tekintve lépj túl a szexen és szenteld az életedet egy magasabb célnak: a fejlődésnek. az hajtson, hogy mindig egyre jobbá válj, jobban tudj csajozni, viccesebb dumád legyen és lazább legyél, tudj csábítani. és az út, az út fog boldoggá tenni: az, hogy látod, honnan hova jutottál, mit tanultál, mennyit fejlődtél csajozásban egy év alatt!


kalandot és kihívást keress, ne végcélt. legyél james bond. amint megkapod amit akartál, elveszti az értékét. az odáig vezető út szórakoztat és éltet. a szex csak pár óra, az csak a csúcs, odáig egy izgalmas csábítás vezet :D


17/F

2013. febr. 13. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!