Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi az, ami nagyon nehéz volt,...

Mi az, ami nagyon nehéz volt, de teljesen önerőből értétek el, és nagyon büszkék vagytok rá?

Figyelt kérdés
Volt olyan, hogy közben feladtátok, és megint kezdeni kellett elölről? Mennyi idő alatt értétek el?

2013. ápr. 23. 16:31
 1/2 anonim ***** válasza:

A sajátomra már nem emlékszem, de egy nagyon közeli ismerősömére igen...

Ő is hegedült mint én, 6 éve játszott, és abba hagyta. A szülei kérték hogy alapvizsgázzon szolfézsból is (elméleti, énekes rész), meg hegedűből is, mert ha véletlen folytatja később, akkor ne legyen ebből hátránya. Ő nem csinálta meg, mert úgy tervezett,hogy örökre befejezte. Most 3 éve, és vissza jött. Újra kezdte mert hiányzott neki. Most újra kell járnia a hatodik osztályt, mert 3 éve nem tett vizsgát. Most velem fogja megcsinálni.

2013. ápr. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Katonai kiképzés. Kishitü voltam, azt hittem olyan lesz mint az amerikai filmekben. Sokszor voltam úgy hogy feladom mert nem bírom már a sok balfa.ságot, de csalódnom kellett, méghozzá kellemesen mert megcsináltam és erre büszkén gondolok.
2013. ápr. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!