Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Betegesen türelmes vagyok?

Betegesen türelmes vagyok?

Figyelt kérdés

Létezik olyan, hogy valaki betegesen türelmes? Képes vagyok órákat várni ha úgy adódig, idegeskedés és egyéb nélkül. Többször volt olyan, hogy 4-5 órát kellett várnom a vonat csatlakozásra. Leültem és türelmesen megvártam. Vagy pl.: van egy lány, aki tetszik, facebookon szoktunk sokszor beszélni és, hogy ne tűnjön nyomulásnak,amit csinálok akkor hagyok bizonyos időközöket a levélváltások között. Ez legtöbbször 1 hónap. Pl.: írok neki egy levelet és ha nem lesz beszélgetés belőle akkor indul az egy hónapos szünet.

Igazából munkában, bárhol vagyok iszonyatos türelemmel vagyok képes tűrni a dolgokat. Elmentem az egyetemre és már a beiratkozás után rosszul voltam az egész helytől de mondtam nem baj már csak 3 év. Megvártam.


Létezik, hogy valaki betegesen türelmes?


2013. ápr. 23. 20:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom de én is nagyon türelmes vagyok, ami már néha bosszant. :D ha valahol 2 óra hosszát kell várnom, meg se kottyan. Olyan szerintem mint másnak 10 perc. :)
2013. ápr. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, de nem látom ez miért lenne baj. Ha valamire várnom kell, legyen az bármi, vonat, válasz valakitől, stb. nem idegeskedem, hanem elfoglalom magamat. Szerintem nincs olyan, hogy valaki betegesen türelmes, inkább ez lenne a normális, nem az, hogy mindenki idegbeteg, meg ha nem velük foglalkozik valaki mert épp nem ér rá vagy bármi, azt zaklatják, stb...
2013. ápr. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!