Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi a véleményetek az én és a...

Mi a véleményetek az én és a (legjobb) barátnőm közti kapcsolatról?

Figyelt kérdés
Már óvodás korunk óta ismerjük egymást ! Sose voltunk a legjobb barátok , olyan kb. fél éve nagyon közel állunk egymáshoz. Egyedije , nem tudom miért , úgy érzem már nem is vagyok fontos neki . Lehet régen ugyanez volt csak nem vettem észre . Most azért írom ide ki ezt a kérdést mert a szülinapjára egy képet csinálok róla , és ma mérges lettem rá és már nem is akartam befejezni , csak széttépni a képet . Volt aki azt mondta nekem hogy én túl jó barátnője vagyok és hogy ő ilyen barátnőt nem érdemel meg . Erre nem tudok mit mondani , mert ebben van valami igazság , mert ha kell én mindig ugrok , de ő nem minden esetben .

2013. ápr. 24. 18:36
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem kérdezz rá, mondd meg neki, hogy egy ideje úgy látod, valami baja van veled. Lehet, hogy megbántottad, de nem vetted észre.

De az is lehet, hogy csak érdekből barátkozik veled, és az orrodnál vezet.

Próbálj meg odafigyelni a reakcióira. És ha úgy látod, hogy egyoldalú a dolog, koptasd le. Ne fuss olyan szekér után, ami nem vesz fel, ne hagyd magad hülyének nézni.

2013. ápr. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!