Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 13 éves vagyok már egy éve...

Tszmpsti kérdése:

13 éves vagyok már egy éve lesem szarnak a szüleim, és állandóan bukásra állok. Utálok mindenki, és már szivesen megölném magam. Mit tettem hogy eszt érdemeltem?

Figyelt kérdés
Mit tehetnék hogy eltöltsem az időt ?
2013. ápr. 24. 23:03
 1/6 acelsziv ***** válasza:

Gondolj inkább a jövődre és menj rá a tanulásra.

Próbálj beszélni a szüleiddel, hogy több figyelmet igényelnél.

2013. ápr. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Kezdet felfogni az élet dolgait. Itt nem az számít, hogy ki szeret, vagy ki nem. Nem függhetsz másik személytől, még akkor sem ha a szüleid. Csak saját magadra számíthatsz, magaddal kell elsősorban kijönnöd, magad várta elvárásoknak kell megfelelned. Ez az alapja hogy későbbiekben magabiztos felnőtt lehess.

Olvass sok önismereti tartalmú könyvet. Egy kis pszichológiába is bele olvashatsz, hogy megértsd az emberek viselkedését.

2013. ápr. 25. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Előző életedben le se sz.d a gyerekeidet, most ezt visszakapod. Innentől vagy összeszeded magad és talpra állsz, vagy elsüllyedsz az önsajnálatban.
2013. ápr. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
zgyanez a helyzet nálam is csak én nem akarom megölni magam és leszarom a szüleimet ahogy ők is engem
2013. jún. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Majd én foglalkozom veled.

Írj ha akarod.

2013. júl. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nem ESZT érdemled!
2013. okt. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!