Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tanácsolnátok ebben a...

Mit tanácsolnátok ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok.Gimi után nem vettek fel sehova.2 szakmám van.Egyikkel sem szeretnék foglalkozni,csak elvégeztem,hogy teljen az idő,mert ingyenes volt.

Most hogy ezeknek a képzéseknek vége nem tudom mihez kezdjek.

Max. 2 éven belül szeretnék elköltözni.Nem akarok a szüleim terhére lenni.

Fősulihoz nincs elég pontom,pénz pedig nincs költségtérítésesre,se nyelvvizsgára.

Ezért a munkára gondoltam,de nem igazán értek semmihez,meg mire lehet menni egy érettségivel?!

Segítő jellegű tanácsokat várok!/Beszólogatás nem érdekel!/

Előre is köszönöm.


2013. ápr. 26. 09:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom az ország melyik részéről írsz. Ezért kezeld helyén a válaszom.

Tesco, Aldi, McDonalds, Humanic, Deichmann stb... kereskedelmi cégekhez általában érettségi vagy 8 általános kell. Ritka kivétel amikor bolti eladóit kérnek. Próbát megér ha van a közeledben bármelyik.

2013. ápr. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi. :)
2013. ápr. 26. 09:30
 3/8 anonim ***** válasza:

Van 2 szakmad... mondjuk nemtom hogy szereztel 2 szakmat 2 ev alatt, raadasul ingyen, mert az okj rendszer 2 eves es csak az elso ingyenes....

Szoval elmesz arufeltoltonek 470ft/oraert, mint a szakmadat gyakorold? Oke, hogy unalombol csinaltad, de attol meg megvan es papiron ertesz hozza... miert nem igy probalsz penzt keresni?

2013. máj. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
3-as, nekem van egy szakmám. Csak azért csináltam, hogy teljen az év, letettem kitűnővel, habár nem értek hozzá semmit, mellesleg utálom. Második szakmát ingyen például munkanélküli által is elvégezhet, de ismerőseim is szereztek kettőt ingyen.
2013. máj. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mehetsz kutyakaját pakolni a tescoba, lidl raktárba 2 vagy 3 műszakban.
2013. máj. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A pakolás szóbajöhet,de valami egyéb a pénztároson kívül?
2013. máj. 13. 12:29
 7/8 anonim ***** válasza:

Hy!

Én 24 éves koromban jöttem rá hogy mihez is szeretnék kezdeni az életben.Ezután borult az életem és minden sokkal könnyebb,jobb stb

Nos az Én tanácsom az ha tudsz olyan szakmát amiben szívesen dolgoznál,és van is érzéked hozzá akkor menj el arra,ha tovább akarsz tanulni érdemes arra járni ami érdekel is,mert ez a muszályból lerakott szakmák csak időpocsékolás és soha nem fogod használni,hisz most sem akarsz dolgozni bennük,pedig valamihez muszáj vagy kezdeni mert ha nem vagy suliban és nem dolgozol akkor azzal az erővel mehetnél is egy híd alá...

Ha dolgozni akarsz kezdeni,ott addig nincs választásod amíg nincsenek konkrét céljaid,ami jön meló azt el kell vállalni,legyen az akármi is.Esetleg ha idővel találsz jobbat,jobban fizetőt akkor átmész máshová dolgozni.

Szal ha van olyan szakma ami érdekel ,azt csináld meg és kezdj el benne dolgozni és légy benne a legjobb,és később mehetsz levelezős fősulira is.

2013. jún. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi.
2013. aug. 21. 10:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!