Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan hívjam fel magamra a...

Hogyan hívjam fel magamra a figyelmet, hogyan legyek népszerű?

Figyelt kérdés
14/L
2013. ápr. 27. 10:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért szeretnél népszerű lenni?
2013. ápr. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Legyél önmagad és magabiztos,legyenek őszinte barátaid,légy jóban a családoddal,tanulj és legyenek céljaid.. nekem ezt jelenti a menőség! Bár manapság az számit menőnek aki piál,cigizik,drogos,bulizik na meg leszar mindent.. de ez inkább csak szánalmas! ;)

16/L

2013. máj. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Hát az mondjuk kérdéses hogy hány éves vagy. Én most 12 vagyok, de a suliban azért vagyok népszerű, mert iszonyatosan sok versenyen veszek részt, divatosan öltözködöm, és mindemellett kiváló tanuló vagyok...szóval...ami nem egy utolsó szempont. Vagy például én tartom az iskolai énekkart, és akkor még ez is feljebb viszi a lécet. Szóval csinálj...a sulinak nagy dolgokat!..vagyis nem azt mondom hogy hozd le a csillagokat az égről, vagy hogy adományoz!nekik pénzt vagy ilyesmi, hanem olyat, amit te is tudsz, és nagyon otthon vagy benne! Ha megengedik, alapíts filmklubbot vagy bármit!! Amiben jó vagy! Ja, és ez csak úgy most eszembe jutott: legyél az iskolában, vagy az iskolán kívül divat- és egészség tanácsadó! Hogy mindenki nagyon csini legyen, (akár fiú akár lány)és mindenki azért fogyni is tudjon a az egészséges életmód alapján. :) Így majd ők megköszönik neked hogy te vagy, és népszerű leszel! Egyszerű és nagyszerű. ;)
2013. máj. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!