Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért érdekel mindenkit hogy...

Miért érdekel mindenkit hogy más mit gondol?

Figyelt kérdés
(magamat is beleértve) Mindenkit érdekel hogy mit gondolnak más emberek pedig valahol mindenki tudja, hogy lehetetlen mindenkinek megfelelni.
2013. ápr. 27. 18:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én általában leszarom ki mit gondol rólam. Csak azoknak a véleménye érdekel akik fontosak nekem, akik közelállnak hozzám.
2013. ápr. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Engem se érdekel hogy más mit gondol. Magasról lesz@rom a másikat, ő is ezt teszi velem.
2013. ápr. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Csak a kotnyeles embereket érdekli az ilyesmi :D

Én azt mondom mindenki foglalkozzon a maga dolgával. És egyet értek az első válaszolóval is.

Csak az érdekeljen aki fontos és csak ha valaki nem akar elmondani valamit annak oka van ha eljön az ideje hogy neked is elmondja hidd el, el fogja mondani.

2013. ápr. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Hat engem is erdekel bar inkabb azk velemenye ,akik fontosak :) szerintem lehetetlen teljesen leszarni a rissz kritikat v mindenki velemenyet ez csak annak mehet aki nagyon szinte 100 szazalekosan biztos magaban.
2013. ápr. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen, de ez az ember. Engem is érdekel, mit gondolnak rólam, de nem annyira, hogy ez befolyásoljon. Csak a hozzám közel állóknak akarok megfelelni.

Az, hogy én mit gondolok másokról, egyszerű: semmit, nem foglalkozok másokkal, csak a szeretteimmel, barátokkal, mindenki mást le......

2013. máj. 1. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!